Botox

vrásky , botulotoxin

Botox 1

Aplikace Botox vede k vyhlazení vrásek v oblasti obličeje. Provádí se injekční aplikací botulotoxinu (Botoxu) za účelem dosažení mladistvého vzhledu. Zákrok se provádí ambulantně bez anestezie a výsledný efekt je časově omezený.

Botox je kosmetická forma produktu bakterií Clostridium botulinum, která slouží k vyhlazení vrásek v oblasti obličeje. Injekční aplikací Botoxu lze dosáhnout nejen mladistvého vzhledu, ale je rovněž účinný v léčbě hyperhydrózy- nadměrného pocení.

Problémy, které Botox řeší

Botox je vhodný k omlazení vrásek smíchu, vějířkovitých vrásek, k uvolnění vrásek od mračení a nechtěného výrazu obličeje. V případě nežádoucího chirurgického zákroku je také vhodnou alternativou k redukci vrásek na krku.

Průběh aplikace Botoxu

Zákrok se provádí ambulantně bez anestezie injekční aplikací Botoxu pod kůži, který zablokuje nervový impuls a tím vyhladí vrásku. V místě ošetření se dočasně objevuje zčervenání a mírný otok.

Výsledek aplikace Botoxu

Výsledný efekt se projeví do týdne a trvá přibližně tři měsíce. S odstupem lze zákrok zopakovat a prodloužit tak jeho účinnost až na devět měsíců.

Diskuze na téma Botox na Omlazení.cz

Video botox

Botulotoxinem proti vráskám „mračivkám

Botox před a po

Fotogalerie botox

Botox 1Botox 2Botox 3Botox 4Botox 5

Upravte heslo Botox

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference