arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

....kdepak, neubírej! Ale jen jestli se Ti líbí větší prsa a vyzkoušela sis tu velikost jak by asi vypadala...Kdyby byly menší, pak by jsi zas litovala, že jsi nešla do větších. Já mám 160cm, tělo samý sval, žádný tuk a mám 520ml. Je to akorát, ale kdybych se měla znovu rozhodovat, šla bych do trochu větších. Záleží co řekne doktor, jestli je to zrealizovatelné..

Hele hele, a me nevezmete do naší Stare známe diskuze? Taky už střihám metr, nemůžu se dočkat, az se bojim, ze se ze zásady musí něco pos... MUDr.Vresky je super. Sahala jsem na jeho práci u kamarádky no a jasna volba. Jen mam ještě drobný dotaz: Nez jsem si to domluvila na LLC klinice, tak jsem mela na 12.května objednanou konzultaci v SiLesii. Jenže ja tam už nepůjdu. Myslíte, že to má pan doktor propojene? Mam tedy zavolat na SiLesii s tim, ze operaci budu mit na klinice? Děkuji za názor
jo a nádherný nosik, myslím, že jsi udělala dobře. Ale celkem jsem se zapotila z těch drsných fotek

arrow
Neprodává v Bazaru

vezmu to hromadně - děkuju holky za názory jak jsem psala hned v začátku, při kojení jsem se vlezla natěsno do 70D, prsa jsem měla veliký a bylo to krásný, ale vůbec ne divný a nepřirozený, to proto chci mít zase ty "déčka", ale pro mě bude svatý to, co řekne doktor..
Reaguji na Epinka:
děkuju, vypadala jsem jak kdyby mi někdo rozbil tlamku, to je fakt

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Epinka: Starou diskuzi nám vymazala.Držme se tématu ať nám nevymaže aj tady tu.

Také jsem mela při kojení větší D, přítel si užival víc než ja. Na dovolene v plavkách to bylo luxusní. Fakt příjemný pocit. Ale ted? Sotva vytahane Bečka, a to je fakt des. Kdyby mela pevný tvar, Prosím. Nesla bych. Ale když si lze pomoci, nevidím důvod proc po zbytek života trpět mindráky a pokukovat jiným ženám do výstřihu? Ruku na srdce, ktera z vás chce psát, že to neděla. Ja ano

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Epinka: Jo určitě zavolej ať se jim uvolní termín pro někoho jiného.Nevím jestli to mají propojené.

Cituji LucieVip: ale mě se Tvůj nos před operací líbil a myslím si, že do Tvého profilu zapadl mnohem lépe, než nosík po operaci.

Já nemám nic proti tomu, když se pro to někdo rozhodne. Je to jeho tělo, ale z nulek na déčka to bude vypadat dost nepřirozeně. Možná tak hezká B. Nemluvím ani o tom, že velká prsa dělají ženskou tlustší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:
ale jak tohle můžeš vědět? při kojení jsem měla větší déčka a bylo to super.. nevíš, jak vypadá můj hrudník jestli mám širokou pánev, jestli mám prsa u sebe/ od sebe.... jestli jsou to vytahaný pytlíky nebo prostě jen malý prsa.... nosila jsem si chvíli krásný déčka, byl to nádhernej pocit a chci je zpátky, napořád

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem byla v dojmu že si tady dáváme rady a psychickou podporu. No a místo toho se tady z povídá proč a nač podstupujeme operace. Tak jsem dnes byla na hematologii tak ještě obvoďak a před operační bych měla. Tak k tématu takže když si dám taky těch 520ml tak budu mít vytuněné D? Jen abych měla v tom jasno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Počkej ty už jsi byla na krev vyšetření na operaci nesmí byt starší 14dni kdy máš opku ve 3 měsici?

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo opku mam18.3 ale zprávu budu mít 9.3 to kvůli leidenky a k obvodakovi půjdu koncem února. Doktor Vřesky mi řekl tři týdny tak snad to bude ok. Jde jen o ředění krve heparinem před operací. A jak je to s těmi ml když si dám těch 520. A jaký je rozdíl mezi D a F dečka jsou už 4 a F je 5?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jak to jako berete holky,jedničky,dvojky,... A,B,....? Mám 70 D a čtverky nemám :-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Někde jsem našla i toto rozdělení (zhruba):
jedničky jsou: 65A, 65B, 65C, 70A, 70B, 75A, 80AA, 85AA, 90AA
dvojky jsou: 65D, 70C, 75B
trojky jsou: 65E, 70D, 75C, 80B
čtverky jsou: 65F, 70E, 75D, 80C, 85B
pětky jsou: 65G, 70F, 75E, 80D, 85C, 90B

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímavá tabulka ale není tady 75F a to je Teda jaká velikost

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: No to právě nevím není napsané ale jsou mi dobré košíčky 80d ale velikost obvodu lítá myslím že jak se mi usadí a změknou budu kupovat 75E

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené