arrow
profile_image
Hisreje
od 16. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

s přítelem jsme spolu asi rok. Mám ho ráda, vím že on mě taky, ale poslední dobou asi nemůžu říct, že bych s ním byla šťastná. Máme každý jiné záliby, jiné názory, popravdě si s ním neumím moc představit vychovávat děti a kdyby mě teď požádal o ruku, tápala bych co odpovědět. Veškeré pocity se ještě umocnily v momentě, kdy jsem v práci jsem potkala nového kolegu. Zjišťuju, že doteď jsem asi nikdy nebyla do nikoho zamilovaná, do žádného z mých dosavadních přítelů, bývalých i současného. Do vztahu se to pokaždé přehouplo z přátelství, nikdy jsem z nich nebyla nervózní, nikdy jsem neměla ty motýlky v břiše když se na mě podívali, nikdy jsem na ně nemyslela celou noc a nemohla spát. Teď nevím co mám dělat. Kolega byl u nás jen krátce, teď zase přechází na nové pracoviště a já si říkám, že je asi dobře, že už ho nebudu vídat, na druhou stranu mě to strašně mrzí. Samozřejmě by mě ani nenapadlo si s ním něco začít dokud mám současného přítele.

Asi se vás tu najde spousta, co jste něco takového řešili. Jak to u vás dopadlo?

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dopadlo to tak, že jsem starý vztah ukončila a začala ten nový, kde byli ty motýlci v břiše. Nerozumím proč bys měla jenom z principu zůstávat s někým, s kým nejsi šťastná a nemáte toho moc společného, užívej si dokud nemáš závazky.

arrow
profile_image
piper alpha
od 27. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dopadlo to tak, že jsem byla kolegovi vděčná, že mi otevřel oči, jaký mám nefunkční vztah - protože pokud jsi ve vztahu cca rok a máš potřebu hledat motýlky jinde, tak to nic jiného není - s tehdejším přítelem jsem se rozešla, s kolegou jsem se vyspala (a nestálo to absolutně za nic, byl přitažlivý jen proto, že byl "zakázané ovoce" ) a po čase jsem si našla jiného

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené