Hezký den úvodem... snad ani nepotřebuji poradit - zkrátka a dobře, hlídáme fenku foxteriéra a i přesto, že jsem ji dvakrát koupala v pejsčím šamponu a po každé vycházce vysprchuju čistou vodou, tak pejsek tak úporně "smrdí", že se to někdy fakt nedá. Máme doma mopsíka, hlídali jsme krysaříka, měla jsem anglického buldoka, ale s tak silným zápachem ze srsti jsem se nesetkala. Už aby se páníčci vrátili z dovolené... Už to z ní cítím fakt všude.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jejda...a není to tím oplachováním vodou? mokrý pes smrdí vždycky...jinak...myslím, že není moc dobré psa tak často mýt. i když chápu, proč to děláš větší plemena se mají mýt jednou za rok, pokud je tedy nechováš v bytě.

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je díky šamponu..
Je důležité sice zaplatit za něj víc, ale pak potlačuje zápach ze psa. Ty levné vůbec na to nepomáhají.. takže jeho pravý majitelé by měli koupit lepší šampon..

Já vím, ale ona se při každé vycházce (cca 4-5x denně) válí fakt v čemkoli. Nedá se udržet, aby neskákala po pohovkách a nelebedila si v posteli. Ten zápach jsem cítila i při běžných návštěvách u majitelů, byla jsem taktní, nechtěla jsem je urazit....Možná je to typem srsti, nevím Je fakt, že je to odér žluklého loje s exkrementem Jen pro představu. A plyne to bytem ve vlnách.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nebo je nemocná...taky to může být špatnou stravou...s tím ale potom nic neuděláš

To jsem si myslela taky....strava je u ní docela alfa-omega) Je hodně hubená, skoro nic nechce, jen loudí. Malému dávám granulky od Hillsu a ten je pejsek jako lusk A hlavně vůbec není cítit.

Cituji avaa: Je fakt, že je to odér žluklého loje s exkrementem Jen pro představu. A plyne to bytem ve vlnách.

No jedno se ti upřít nedá - bereš to s humorem!
Je to asi tím typem srsti, takže s tím se asi moc dělat nedá. My jednou vykoupali z nouze našeho pudlíka v Pantene pro V a voněl nádherně kolik dnů.
Ale je fakt, že pudlové mají jinou srst (a normálně psinou nesmrdí vůbec), a pak taky záleží na tom, že kdyby ten pes nevoněl "po svým" tak bych se bála, že by se o to víc venku vrhal vstříc plesnivejm rybám a exkrementům

Jasně...nemůže vonět tak, jak bych si představovala, ale když skočí do auta (a navíc se v něm vždycky poblinká) a do toho ještě ten odér, tak se snažím alespoň o neutralizaci. Teda holky řeknu Vám, že když bych věděla, že mám pejska potížistu, snad bych ani na tak dlouhou dovču nejezdila. I muž je z toho nějak rozhozený. A to už je co říct...

arrow
profile_image
Kakula
od 18. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky, myslim že bude vážně nemocná v kombinaci s baštou.. jedinkrát jsem koupila jako nouzovku nějakou plechovku, pač už mi všude zavřeli a doma jsem neměla žádný maso k uvaření.. to byl puch, vyloženě z pejsáka, a zdálo se mi, že ho cítim taky z něho celého, ne jen když se usmál.. jinak krmíme proplanem a royal caninem a je pes s nejlesklejší srstí široko daleko a absolutně nesrmrdí, sprchujem zásadně jenom obyč vodou bez vašmitlů-ani ty psí nejsou na ně moc dobrý, prej

přeju pevné žaludek

Kakula
Jsi zlato Alespoň jsem se zasmála (tomu psímu úsměvu). Až se jí vrátí páníčci, zkusím tohle téma otevřít. Snad se to obejde bez vztahovačnosti, ale rozumní lidé se prostě musí o miláčky pořádně postarat. Je mi jí líto(navíc ji hodně obtěžují mouchy), ale asi by se s ní měli vypravit k veterináři. Je ještě hodně mladá a tak by si zasloužila...

arrow
profile_image
noranora
od 25. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avaa

Je to odér žluklého olej s exkrementy.A plyne to bytem ve vlnách.

Jsi si jistá, že je to ze srsti? Náš pejsan má potravinovou alergii, musí mít jen určitý typ krmiva. Pokud krmíš čímkoli jiným, má zažívací potíže, nadýmání a "větříky". Není to něco podobného?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

může mít ucpané potní žlázy

noranora
Myslím že je to ze srsti, pže když ji pohladíme, tak mi ruka smrdí přesně tak, jako ona celá...Je to nejintenzivnější v okolí beder a kolem ocasu, ale v podstatě je tím načuchlá všude. Nejhorší je, že ten náš bambula (nemyslím muže) se kolem ní motá, hraje si s ní a já už jsem asi schizofrenní a cítím to z něj taky. Dnes na podvečerní procházce nám vlítla do potoka a vzápětí se doslova vyválela v nějakém hnoji. Panebože a to jsem dopoledne uklízela celé auto Je to fakt děs-běs.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

montymimi

pes nemá potní žlázy...proto se chladí rychlým dýcháním tlamou...spíš bych tipla, že má problémy s mazovýma žlázama, pokud to je nejhorší u kořene ocasu a na bedrech...a co uši?

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pes smrdět nemá, ani když se vůbec nekoupe...my toho našeho koupeme jednou v roce a bydlí venku (howavart)...kdyby se nechal častěji učesat (on to nesnese), bude to nejkrásnější pes v okolí. a vůbec nesmrdí, naopak někdy úplně voní takovým tím venkovním povětřím tak bych majitelům toho smraďocha třeba zkusila taktně navrhnout veterináře :/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené