Smazat

Žárlivý přítel

Jsem s přítelem 5 let,a je asi chorobně žárlivý.někdy to fakt přehání.za celou tu dobu jsem si snad nikde nevyrazila.ze začátku jsem to neřešila,ale teď,asi poslední půl rok už mě to začíná obtěžovat

ze začátku se mi to zdálo milé a vůbec jsem to neřešila.když jsme spolu začli chodit bylo mi 17 a myslela jsem že jsem už se vyřádila,tak jsem chtěla být jenom s ním.ale teď je mi 21 a dochází mi,že pro život to není vůbec nic dobrého. jenže rozum říká NE ale srdce ANO.teď bych si prostě chtěla vyrazit s kamarádkami třeba na diskotéku,jenže je tak žárlivý že by byla fakt scéna,oba jsme horké hlavy takže by asi nezůstalo jen u slov.včera jsem byla se sestřenicí na pizzu,volal mi,říkal kdo ví kde jsem,sprostě mi nadal-i já jemu.myslím že jsem to snášela dlouho ale myslím že tohle byla poslední kapka.nevím jestli je to tou zimou,že nemám co dělat,nudím se a tak si chci někde vyrazit,v létě spolu pořád něco podnikáme,jezdíme na kolách na výlety a užíváme si jeden druhého.jenže mě to neskutečně psychicky deptá a nejhorší je,že ty hádky nejsou ani na úrovni a že si tzv. NEVIDÍ DO HUBY.
Už i jeden jeho kamarád mi řekl-a to je pár let zpátky-Vím že je to těžké,ale teď už se musíš řídit tím co je tady(ukázal na hlavu)a ne co je tady(ukázal na srdce)..často na ty slova vzpomínám. to je právě ten problém miluju ho,i přes jeho žárlivost,miluju jeho rodinu,ale vím že pokud budu pořád hledět a tohle,budu mít nejspíš smutný život
A ještě,vím ani já nejsem bez chyby,taky jsem žárlivá a asi dost,ale tohle co on dělá je asi fakt moc. někdy si připadám jako jeho majetek..
chtěla bych vědět jestli jste se s tím některá setkala,a pokud se přítel změnil a nebo to prostě zkončilo rozchodem.myslím že jsem udělala chybu už na začátku,že jsem mu tu jeho žárlivost odpouštěla a teď si myslí že je to normální a může si to ke mě dovolit.nebydlíme spolu a tak nevím jak by to bylo kdyby jsme spolu bydlet začli.změnilo by se něco?nebo by to bylo ještě horší?
a ještě bych chtěla říct,že bych tady nechtěla slyšet názory že jsem hloupá a tak-to je mi jasné,aspoň v tomhle ohledu jo,ale ráda bych tu slyšela pouze názory bez urážek. děkuji,moc mi to pomůže protože s rodinou a kamarádkami se o tom stydím mluvit. proto jsem to napsala právě sem,po dlouhém uvažování..
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Jako kdyby to psala já...jsem s přítelem 7let a začínám zjištovat,že se se žárlivostí trošku zmírnil...je tedy fakt ten,že po diskotéce nějak netoužím,ale když si vyrazím posedět na sklenku s kámoškou,tak má taky různé prupovídky.Problém je taky to,že já jsem taky extrémně žárlivá takže když mi řekne,že jde s kámošema na pivo,tak se mi to vůbec nelíbí..ale nedělám žádné scény....vím o čem mluvíš..

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jsem ráda že mi někdo rozumí. někdy mi taky vadí když jde s kámošem na pivo,ale asi záleží s jak kterým.když jsem mu řekla že chci jít někam na tu diskotéku si prostě zatancovat,protože ráda tancuju a za těch 5 let jsem neměla příležitost.prostě mi to začíná chybět..on řekne že půjde se mnou,ale to je přesně to co já nechci.nestojím o to aby mě tam někdo hlídal,kdybych tam potkala nějakého známého ani bych nemohla pokecat nebo zajít na půlku aniž bych slyšela plno keců a tak,nedokázala bych si s kámoškama dobře užít když vím že by mě kontroloval,a vím že by ještě na mě byl naštvaný že si ho nevšímám.navíc si poslední dobou říkám,že jsem v těch nejlepších letech,ve 30 už si třeba můžu přijít že se tam nehodím,nebo budu uvažovat nad rodinou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Annie: jj rozumím já taky miluju tancování...a už jsem ho úplně zapomnělapřesně vím jak to myslíš..my si chceme jen zatančit,ale oni to berou jinak..zase se vžij do přítele..ono se moc nestává,že na diskotéce by si tě nikdo nevšiml.Oni to vidí prostě jinak než jen to tancování mě ted už bude 24,takže jsem to období už přežila ...ted přemýšlím co každý den vařit

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

joo on to hned bere jakože tam budu dělat kdo ví co a s kým..vžívám se do jeho situace,ale taky si říkám že plno holek má přítele a přesto se chodí bavit,proč on to hned bere takhle? a celkově jde o jeho přístup ke mě,jak se ke me chová když se mu něco nelíbí..je super,je s ním sranda a už je to takové moje druhé já,jenomže tohle je to co mi neskutečně vadí a sráží sebevědomí. je to taková stinná stránka. i když myslím že ze začátku to bylo horší,to mu vadilo všechno teď se to trochu zmírnilo ale aby mu vadilo i to že jdu na pizzu, a ne s chlapem ale se setřenicí, a ještě udělal po telefonu takovou scénu? kdyby mi to řekla jiná holka,nebo to tu psala, a já bych nebyla v téhle situaci,řekla bych jí ať prchne a co nad tím vůbec tak dlouho uvažuje,ale teď když jsem v té situaci vidím že to není tak jednoduché.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bohužel není to jednoduché....je takový,protože tě má strašně moc rád a chce tě mít jen pro sebe u tebe je to tedy až přes příliš. Ale jinak jak se k tobě chová,že s tebou mluví vulgárně to moc dobře znám to mi taky vadí...když se třeba pohádáme,tak to si fakt nevidí vůbec do huby a já se pak cítím hrozně a nutí mě,abych taky na něj byla vulgární...nejsem na to zvyklá,aby někdo se mnou takhle mluvil...už jsem mu to i říkala,ale vždycky mi řekne,že jsem moc přecitlivá...

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sandí:
nechodíš náhodou s mým chlapem? vím že mě má ráda,protože před kamarádama o mě beze mě prý moc hezky mluví,tak to aspoň říkali oni. ale proč se tak ke mě nechová i když ho něco naštve?nejsem na takové chování vůbec zvyklá,nikdo se tak ke mě nechoval. asi jsem ten vztah začla brát ze začátku až moc vážně.a asi i proto že to je můj první opravdový vtzah..kolikrát si říkám že jsme se možná měli poznat trochu později.byla bych starší a nenechala bych si takové chování líbit,nenechala bych si rozkazovat...každopádně jsem na 80 % rozhodnutá,že v sobotu někam vyrazím ať se o tom dozví nebo ne, ať si zareaguje jak chce.říkala jsem mu to tolikrát a stejně se nic nezměnilo,on si může dělat co chce a já nic.nebudu pořád sedět doma jak pipina..

arrow
Neprodává v Bazaru

nebo ty s mým můj je to taky první vážný vztah já ho mám strašně moc ráda,vím,že jiného nechci,ale to jak někdy semnou jedná mě strašně mrzí je fakt,že já nejsem bez chybičky jsem dost náladová,ale to už je mimo jednou jsem šla s kámoškou na sklenku a zjistili jsme až když jsme chtěli jít domů,že je dole parket a normálně disko tak jsme si šli zatančit a já mu slíbila,že budu do 1h doma..jenže jak tancuješ,tak úplně zapomeneš na čas a prostě jsem to prošvihla...pak jsem venku zjistila asi 10 zmeškaných hovorů od přítele (nebyl tam signál) a on byl v tu domů ve svém rodném městě,tudíž chápu,že měl nervy,ale druhý den semnou vůbec nemluvil...a neměl vůbec žádnej důvod

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sandí: tak tak..proto když už jsem někde šla,tak on to prostě nevěděl,protože poslouchat ty kecy s kým tam jsem a před těma lidma všechny vyjmenovávat s kým tam jsem a kde,a kdo to tam mluví. a to není moc často naposled jsem byla v baru před 2 lety..přesně když tancuješ tak na čas nemyslíš a měla bych taky snad 20 nepřijatých hovorů on má tu žárlivost v rodině,jeho otec byl tak žárlivý že se museli rozvést,bylo tam i násilí.. tak mu to asi příjde normální nebo co.neuvědomuje si jak se chová a když mu to mluvíš je to jako bys házela hrách na zeď. a když u něj nejsem tam mi brečí do telefonu,že je mu smutno,že si nemá s kým povídat a s kým se zasmát. nechápu to,jako by to byl dvojí člověk..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Annie: teda máš ho asi fakt víc žárlivého než já...to mě do telefenu nebrečí spíš dělá,že je mu to jedno,že nejsem doma..ale přesně jak když házíš hrách na zed..stejně se mnou bude jednat jak je jeho zvykem...tuhle jsem mu řekla: no jo..starýho vola už nepředěláš

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle už moc není o tom mít rád. je to o tom, že je majetnický. Zakazuje chodit bez něj ven. I když jdeš s holkama, tak je problém. S chlapem by to asi nešlo vůbec. Kontroly telefonem, co kdy přesně děláš a s kým. Žádné vyzívavé oblečení bez jeho souhlasu a dohledu... Měla jsem takového bývalého a radím ruce pryč. A byla tu i řeč o násilí. Ano, v amoku jsou schopní i vztáhnout ruku. Můj bývalý to udělal v bezmoci, když už jsme byli od sebe. Tohle není o lásce a o vztahu. Jste majetek. Chcete celý život být pod kontrolou, pořád koukat na telefon, abyste nepropásly hovor od něj, protože, když se nedovolá a vy budete mít jen zmeškaný hovor, tak vás čeká milion otázek, proč mu to nezvedáte, co s kým děláte a tak?? Takový chcete mít život?

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sandí: ...to mě do telefenu nebrečí spíš dělá,že je mu to jedno,že nejsem doma..


on brečí v tom smyslu že nejsem u něj když po víkendu odjedu.jezdím k němu na víkendy.že se hádá s mámou kvůli kravin a že by mě chtěl obejmout a povídat si semnou.když jsem doma a řekla bych mu že jdu s kamarádkama někam na pařbu,tak by nebrečel ale zuřil by..když brečí tak je to ta jeho mírumilovná stránka.když zuří tak ho nenávidim.fakt doslova.připadá mi to jak mi bylo 15 a musela jsem se máti ptát jestli někam můžu jít.a to nechci,chci mít svoji volnost..připadám si jako pták zavřený v kleci.

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačkaa:
musím říct že máš pravdu,ač to nerada přiznávám..mít mě rád je jedna věc(a věřím že mě rád má)ale druhá věc je,že je majetnický..pokud jde o to vyzývavé oblečení tak to je jediná věc kterou s ním neřešim,i když ho to nejspíš štve.ale jednou jsem holka a nebudu se omezovat v oblíkání.jinak v ostatních věcech máš pravdu.milion otázek,proč mu neberu telefon(já to taky dělám ale neptám se ho tak hrubým a agresivním způsobem) jenže jak už jsem psala -ROZUM ŘÍKÁ NE,SRDCE ANO. Nikdy bych tomuto přirovnání nevěřila ale jinak to prostě přirovnat neumím..

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lady Annie: Jo, já ti to věřím. Musím říct, že přes všechno co dělal, jsem ho taky měla ráda a co si budem, ono je to taky hodně o zvyku. Ale řeknu ti. Vztah funguje úplně jinak. Můžu se zeptat, jestli pracuješ nebo studuješ?

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nestuduju,jsem výdělečně činná,teda 1.měsícem na ÚP.pracovala jsem 2 roky ve sportovním obchodě a možná díky tomu že jsem byla neustále mezi lidma jsem se nad tím tak nezamýšlela,i když ty scény byly.

Cituji Kačkaa: Ale řeknu ti. Vztah funguje úplně jinak

právě že to mi je jasné..nejhorší je,že máme stejné zájmy,stejné přátele ale v tomhle se lišíme no.on takové ty masivní zábavy nesnáší,mi zase nevadí..

 

Váš příspěvek

Žárlivý přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené