arrow
profile_image
filip15
od 3. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, mám dotaz na zásnubní prsten pro přítelkyni. Máte nějakého ověřeného prodejce? Kolega z práce mi doporučil eshop Rýdl, ale nejsem si úplně jistý nakupováním prstýnku přes internet. Na druhou stranu výběr tam mají naprosto úžasný a minulo by mě "obíhání" všech možných zlatnictví, služby, které nabízejí jsou oproti jiným eshopům daleko rozsáhlejší. Máte někdo zkušenost?

arrow
Neprodává v Bazaru

17

Rýdl je určitě super, pak je fajn Žabka. Neboa. nechat udělat nějakej na míru, pokud máš vlastní zlato. Naopak se vyhni Brilas, Glamira, na ty jsem četla většinou samý špatný recenze.

arrow
profile_image
Rozka78
od 17. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to asi neriskovala přes internet..přece jen když si to koupíš přímo v obchodě, tak se můžeš na cokoliv zeptat a tak podobně a při nejhorším i s reklamací to bude jednodušší

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych klidně zůstala u toho Rýdla, je to dobrá volba. A pokud nejsi z většího města, tak asi klidně i přes internet. (osobně jsem teda nejvíc hotová ze šperků Alove, ale tam bys mohl být ztracený Určitě bych neobíhala kupu zlatnictví, ale vybrala si nějaké pořádné a tam šla na jistotu. Taky můžeš požádat o radu její nejlepší kamarádku. Určitě ti pomůže strašně ráda a hlavně ví, co se bude líbit Tvé vyvolené. Pokud budeš vybírat sám, zkus omrknout, jaké šperky si přítelkyně vybírá sama.

Ale myslím, že s naprostou klasikou nikdy nešlápneš vedle.
https://www.prsteny.cz/zasnubni-prsten-model-love- 063

arrow
profile_image
sonik.miki
od 7. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám s Rýdlem jen ty nejlepší zkušenosti, určitě koukni na https://www.prsteny.cz/ - tam si musí vybrat opravdu každý. A objednávání přes internet bych se určitě nebála. S manželem jsme zde vybírali snubáky. Manžel má problém s trochu většími prsty, prstýnek mu upravili na míru. Nechávali jsme si zde i vyrýt nápisy a to dokonce bylo v cenně Takže za mě můžu jen doporučit. Komunikace s nimi je skvělá a vždy se snaží vyjít vstříc.

arrow
profile_image
Petajan
od 26. 9. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud víš, jak má přítelkyně velký prst, nebude to problém. Oni si ti nikde ani nemůžou dovolit nevyjít vstříc s případným vrácením. A pokud to nebude zakázková výroba, budeš mít i ze zákona 14 dní na vrácení. Já běžně objednávám z několika obchodů, otestuju co mi sedí a pak vracím. Nejradši mám https://www.ok-snubniprsteny.cz/ , https://www.prsteny.cz/ a https://www.bisaku.cz/, ony jsou ty modely dost podobné a všude najdeš +- to stejné...Zaplatíš třeba něco málo za poštovné, ale zase to můžeš třeba koupit levněji Zásnubák jsem si teda nekupovala (nečekaně ) ale prstýnek či šperk "jen tak" už asi desetkrát a vždycky bez potíží.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené