Co si o tom myslíte? Teď mi oešla "návštěva", která mě přesvědčovala, že je to nej nej nej způsob si vydělat a nic nedělat (zkráceně).
No ještě teď nevím jestli se smát nebo být naštvaná zaty řeči...
Co Vy a Vaše zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

znám to tak od roku 2000, jaké je to teď, nevím, klasický MLM, prodávání jejich produktů, nahánění lidí, tvoření týmu - bez týmu se neposuneš a bez splněného počtu prodaných produktů se taky neposuneš

No a "obyčejná cigínka" bývalá prostitutka....dnes vydělává 170.000,- ale pozor, denně!!
Zapoměli mi říct tu O červené Karkulce.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Teka

ale jo, zná lidi, co si měsíčně přijdou na pěkný peníze - ale ti už začínali hodně hodně dávno - čím dýl na trhu jakýkoliv MLM funguje, tím je složitější si najít klientelu a pak vydělávat (prostě je to profláklý i s těma negativníma reakcema - bo ty se šíři rychleji než ty pozitivní)

No takové letadlo, ne?
Nesnáším když mě někdo převědčuje, že si vydělám krásné prachy a nebudu muset nic dělat!

arrow
profile_image
Batufola mojeid
od 4. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tak tomuhle bych se radeji vyhnula. Přítel to dělal dva roky a nakonec skončil jen s dluhy. Sice tam něco vydělával, ale náklady tam byly o dost větší. A člověk tomu musí věnovat všechcen čas a ty šílený semináře každý víkend. Je to jen výmívaní mozků. 4lověku něco napovídají, ale skutečnost je někde jinde

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak jak píše Anniette, absolvovala jsem základní seminář a začla přemýšlet o tom, kam dávám peníze a jak to udělat co nejvýhodněji. Dostala jsem skutečně tu investici zpět v podobě odměny za uzavřené smlouvy. Dále jsem pak byla na nějakém motivačním semináři (druhý v pořadí),ale ten byl víceméně o tom "dívej, měl jsem nic, teď mám hodně a dělám kdy se mi chce a jsem svým pánem...chceš to taky? Tak dělej, co ti řeknem.."A dál už mne nikdo nedostal, zprotivělo se mi to. A vůbec, prostředí usměvavých happy pánů a dam v kravatách a kostýmcích....mi nesedělo, ne že bych něco proti nim měla, ale zdáli se mi ti lidé takoví...nepřirození, nebo co...

arrow
profile_image
monee
od 30. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

jsem byla na tom jejich semináři.. no potěš.. jsem si připadala jak v nějaké sektě.. si tam hrajou na strašné manažery, všichni společensky oblečení.. je to hnus, jak dokážou lidi zmanipulovat..

arrow
profile_image
beru_
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

monee
Jo přesně tak.... si hrajou na něco co nejsou bohužel moje mamka tomu propadla a nehodlá se toho vzdát, si myslí že si vydělá miliony nebo co...

Hlavně kvádro Přesně!

arrow
profile_image
Pavla Hečová
od 17. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zfp akademie je normální podvod. V zfp jsem poznala několik lidí,ale když tam Poliak zaměstnal Ditu Kaňovou tak byl konec. Je to jeho milenka takže všechny ostatní ženské začala ponižovat. Říkala že zfp akademie je největší mlm v čr a že si můžou dovolit zničit kohokoli. Podvod je hlavně ve smlouvách. Zfp je má udělané tak , že potom můžou vydírat pokutou. Jestli nechcete zbytečné vrásky kvůli podvodníkům jako je zfp tak se jim vyhněte.

arrow
profile_image
Terez16
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny, ze ZFP jsem nyní hodně zklamaná, ze začátku vypadalo všechno ok, provize chodily vše klapalo. Na začátku jsem sice byla upozorněna, že smlouvy se nesmí po dobu 2let rušit nebo měnit (jinak musíte vracet provize) - což už je samo o sobě dost blbé, nikdy nevíte co se stane a třeba nebudete moct spoření platit, jenže nyní jsem dokonce zjistila, že u některých smluv to je dokonce až 5let (to mi samozřejmě nikdo neřekl) a když si během té doby smlouvu změníte - platíte třeba nižší částku, tak vám od ZFP přijde výhružný dopis, ať okamžitě zaplatíte zpět provize nebo že okamžitě předávají dlužnou částku exekutorovi. Takže takhle si rozhodně seriózní firmu nepředstavuju a můžu se jen bát, kdo z lidí, kterým jsem uzavřela smlouvu (naštěstí jich bylo málo ), smlouvu ukončí a já budu platit jak mourovatá,takže pozor na to!

arrow
profile_image
jarda
od 27. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vřelé díky Pavle Hečové, doopravdy přesně ví, o čem mluví. Já konkrétně jsem nevědomky o zločineckém řížení této firmy tuto etabloval na východě Slovenska, dosáhnul řiditelské pozice a následně byl také podveden evidentní zločineckou dvojicí s přispěním dvojice pasáka a kuplíře a dalších nevzdělaných psychopatů této grupy

Více info na mojem blogu na stránce...o"investujeme_cz" , jakož i na spoustách netových debat o těchto retardovaných parazitech řešených na nejvyšších úrovních všech státních orgánů ČR i SR.

Použijte Google vyhledávače se slovy "zfp podvod", jakož i na" orsk.sk se jmény "majitelů" a dtto i v ČR.

arrow
profile_image
jarda
od 27. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mládí je krásné, ale občas i naivní a důvěřivé, a proto často i zneužívané. Nenechám dopustit na mladé, k jejich zneužívání a k jejich podvádění, takže přispívám jk jejich obraně a ochraně. Gratis, po zkušenostech, protože i já jsem býval mladý, důvěřivý a nezkušený, takže také klamaný a podváděný.

Na netě je hodně stížností na podvodné jednání, a funguje cca 14 dní sdružení na ochranu podvedených touto firmou, Google napoví. Tu to nejde napsat, ale v názvu je po třípísmenkové w identifikaci slovo podvedeni a koncovka cz, takže tam se můžete obracet a bude Vám všem gratis pomoženo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené