arrow
profile_image
Zajda_A
od 20. 5. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

snažím se najít respondenty pro svou bakalářskou práci a ráda bych využila sílu internetu. Možná se to sem ne úplně hodí, ale stále doufám, že mi můžete pomoci.

Potřebovala bych Vás poprosit o vyplnění anonymního dotazníku, který se zaměřuje na souvislost mezi převládající časovou perspektivou (zda se orientujete do minulosti/přítomnosti/budoucnosti) a spokojeností se životem. Zajímá mě zejména období mladé dospělosti, takže účastí jsou pouze respondenti ve věku 18-29 let.

Dotazník by trval přibližně 15 minut a vím, že je to hodně času, ale Vaše účast by mi opravdu pomohla. Navíc si myslím, že by Vám vyplňování dotazníku mohlo poskytnout chvíli odpočinku od rychlého tempa dnešního světa a možnost určité sebereflexe.

Odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFCv-ta- Sz_JG0bSgftNF3jMPKhYBuOTveNZBD7a2gcf4ktA/viewform? fbclid=IwAR0A8A25EAJYusWwXV9oDqbeznOPaRA8iJqw1C01l cUCYjFTgvNOQi8AhgE

Pokud byste byli zvědaví na výsledky mé studie, ráda se s vámi o ně podělím. Mám také několik zajímavých literárních tipů týkajících se tématu časové perspektivy, které by mohly zaujmout milovníky psychologie.

Velmi vám děkuji za vaši ochotu.

S pozdravem,

Adéla Zajacová, studentka psychologie FF OSU

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené