arrow
profile_image
Serafina
od 14. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janina89: Hrozně hustý a žádný zázrak zpevnění jsem nenašla

No já to chci spíše jako podkladový lak a nebo jen jako bezbarvý. Za 40Kč žádný zázrak nečekám. Ale ten, co mám od Avonu nejde použít ani jako podkladový, okamžitě se šoupe.

Cituji Serafina: Ale ten, co mám od Avonu

a od avonu čekáš zázrak? to bys právě neměla když za 40 korun nečekáš

arrow
profile_image
lucierozehnalova
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky děkuju moc už ho mám..taky z lékárny,tak o víkendu vyzkouším a dám vědět jestli to bude pak lepší

arrow
profile_image
Semi
od 17. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Freius:
Ale já jsem netvrdila,že Mavala nebo Opi jsou lepší jenom proto, že stojí daleko víc peněz.Tyhle značky jsou jenom předražené a narvané složkami,které jsou škodlivé a několikrát mi nehtové lůžko tyhle laky pěkně podráždilo.Přešla jsem na laky šetrné a nemám problém a kdybych nenašla jiné řešení,tak si nehty nebudu raději lakovat než je zpevnovat tím svinstvem,to je raději budu mít měkké,ale zdravé.

Tohle je moje zkušenost a názor a nemám zapotřebí nikoho odsuzovat ,jenom proto,že má jiný názor.

arrow
profile_image
Blind_Star
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Semi: Přešla jsem na laky šetrné a nemám problém

A to jsou např. jaké laky či značky? Moje nehty trpí s lakem i bez, tak by mě to docela zajímalo

EDIT: a abych nebyla OT - mám ho z malé drogerky v Ostravě (Hlavní třída po levé straně, mají tam např i Ryor atd) a používám ho jako podlak i samotný. Zázrak to být samozřejmě nemůže, protože žádný lak nehty jen tak nezpevní, ale mám ho ráda a až dojedu ten zbytek co mám, tak určitě seženu další. Ještě mám od FS vápník na nehty, ale ten je nic moc.

Cituji Semi: to je raději budu mít měkké

tak když je máš měkké tak je asi moc zdravé nemáš

Já lakuju zatím cca 14 dní a nehty jsou pevnější ale jakmile se třeba špička laku odloupne, ztrácí to efekt, takže se mi lámou dál dám tomu ještě čas...Dávám jako podklad pod normální lak... Ale občas mě to teda pálí jako čert! Musím se přemáhat abych nepopadla odlakovač... To bude asi tím formaldehydem.
Kupuji v lékárně Vital za 50 Kč.

Semi - poraď jaké používáš, mě by to také zajímalo, zatím se nedá říct, že na mě něco extra fungovalo a musím říct že asi dávat si neustále na nehty formaldehyd taky nebude žádná sláva...

arrow
profile_image
Semi
od 17. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na everything.is.possible:

Tohle mě fakt nebaví,vždycky když něco napíši, tak to musím vysvětlovat .

Ale já nenapsala,že mám nehty měkké,já si nehty lakuji, já mám nehty již několik let krásné,pěstěné,zdravé,zpevněné,ale jsou to léta zkušeností,pravidelné péče,správné pilování - aby se netřepily,pravidelné ošetřování,používat rukavice - aby se ruce nemáčely, tohle je úspěch krásných nehtů,ne si je natřít jedním lakem a čekat,že zázrak bude na světe.Takhle je to se vším.

Ale kdybych nenašla vhodný podkladový lak,který by nebyl agresivní,tak se raději nebudu lakovat a nehty budu mít měkší,protože mít je zpevněné jenom díky formaldehydu fakt nechci,hrozně mě pápily a tady se problém jenom překryje,budou možná zpevněné,ale zdravé opravdu nebudou.
Ale každému vyhovuje něco jiného a problém mu to nemusí dělat,tak at si je používá,je to každého věc,mě tyhle laky bohužel problém dělaly,ale to i ostatní kvalitnější značky.
Napsala jsem svůj názor do diskuze a když nemám názor na přípravek dobrý,tak vznikne problém a další diskuze.

arrow
profile_image
Semi
od 17. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kejmiiis: Blind_Star

Ted používám momentálně podkladové laky a vrchní lak od firmy La roche posay
a je to zatím to nejlepší co jsem měla,žádná špatná zdráždivá reakce se u mě nikdy nedostavila.Ale dokud jsem nanašla tuhle značku tak jsem před tím používala Spa ritual,Jessicu,Opi,ale tady se několikrát dráždivá reakce dostavila,ale pouze u podkladových laků.Spa ritual byl hodně dobrý,ale je to přírodní kosmetika a každému taky nemusí sedět .S barevnýma laky již takový problém není,ale člověk musí číst etikety a složení a taky mít představu kolik je ochotný zaplatit a najít si podle cenové relace,kterou si může dovolit.

Cituji Semi: Napsala jsem svůj názor do diskuze a když nemám názor na přípravek dobrý,tak vznikne problém

nevznikl žádný problém jenom jsem pochopila že máš měkké nehty, které podle mě zdravé nejsou.. ale když to tak není tak stačí napsat.. od toho snad diskuze je ne?

arrow
profile_image
kokoskap
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

musím říct, že jsem vyzkoušela ten vytvrzovač laků a moc mě neoslovil. Nezdá se mi, že by nějak urychloval schnutí. Dokonce jsem si s ním při použití na vlhký barevný lak vytvořila mapy. A ten štěteček se špiní od barev, na který se používá. Já ho mam úplně růžovej, nevim, co by se stalo, kdybych ho chtěla dejme tomu použila na světle modrej lak.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené