Smazat

Kontaktovat bývalého po rozchodu?

Před několika dny jsem se rozešla s přítelem. Ani jeden jsme to nechtěli, ale musela jsem. Na rozchodovou zprávu nereagoval. Nevím, co s ním je. Více níž...

Před několika dny jsem se rozešla s přítelem - nechtěla jsem, ani on to nejspíš nechtěl, ale musela jsem. Ze začátku to s ním bylo super, krásný, potom ale nastaly jeho problémy s prací, penězi. Snažila jsem se to tolerovat a doufat, že se vše zlepší. Ale po čtvrt roce jsem to vzdala, neměl na nic náladu, veškeré mé snažení přišlo na zmar, nedržel slovo. Dostal několik šancí a všechny promarnil, přestal se mi věnovat a já se jen trápila. Proto jsem mu napsala rozcházející se zprávu, ne nějakou hnusnou nebo vyčítavou. Uvedla jsem v ní, že to nejspíš nemá cenu, že to není ani vztah. Že jsem nechtěla, aby to tak dopadlo. Chtěla jsem to s ním probrat osobně, ale neměli jsme se možnost vidět a já budu teď celý týden pryč mimo domov, takže bysme se neviděli stejně. Vůbec na zprávu nereagoval, od té doby není na telefonu. Má ho vyplý (a to ho nikdy nevypíná). Není ani na sociálních sítí. Nevím, jak to vzal, nechci, aby na mě byl naštvaný a přestali jsme se spolu bavit. Nemám mu třeba napsat, jen tak? Ráda bych zjistila, jak mu je a jestli je v pohodě. Přiznám se, že jsem možná od tohoto mého kroku doufala, že se trkne do hlavy a bude mu to líto a přijde na to, o co přišel. Jenže je bohužel ten typ člověka, co to najevo nedá.
 

Reaguji na Judr: Ráda bych zjistila, jak mu je a jestli je v pohodě.
Je mu tak, jak běžně po rozchodu lidem bývá není to malé dítě, aby potřeboval kontrolu. Přikláním se k většině, nekontaktovala bych ho, kdyby měl zájem, ozval by se sám. A příště bych taky volila jiný způsob rozchodu

 

Váš příspěvek

Kontaktovat bývalého po rozchodu?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené