Smazat

Kdy mu říct o dítěti?

Kdy mu oznámit, že mám dítě? Jak reagovali vaši nový partneři na to, že máte dítě? Měli pořád zájem nebo ochladli? Ráda bych se dozvěděla vaše postřehy.

Mám ukončený vztah a ráda bych začala nový. V tomhle by problém nebyl, ale nevím kdy a jak říct novému objevu, že mám dítě? Aby to nebylo moc brzo, aby se nelekl nebo moc pozdě, aby si nemyslel, že jsem mu lhala. Pro upřesnění dodávám, že nehledám nového tatínka, který by s námi bydlel a staral se o nás. Ani je neplánuju seznamovat. A ještě možná ještě - vypadám hodně mladě, tak se o mě zajímají spíše mladší. To mi nevadí, ale nedovedu si představit, jak by reagovali na to, že mám dítě. Myslím, že by utekli Napište, prosím, Vaše zkušenosti, jak a kdy jste to řekly vy a jaké byli reakce. Děkuji.
 
arrow
profile_image
Lazy Jane
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi by bylo fér říct to hned. Ano, může se stát, že se lekne a uteče, ale tak aspoň to bude včas a nestihneš se citově angažovat - nebo by pro tebe bylo lepší, kdyby ses zamilovala, a pak ti utekl?
Moje kámoška to takhle měla ve třiadvaceti - s dvouletým dítětem hledala partnera, a bylo to tak zhruba napůl, někdo vzal do zaječích, někomu to nevadilo.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem to většinou propálila během prvního rande, přišlo mi nefér chlapce utáhnout, a teprve pak vyvalit závazek. Je to prubířskej kámen, většině to překvapivě nevadilo, odradilo to chlapíky, kteří se později ukázali jako sobci. Moje zkušenost je taková, že pořádnýmu chlapovi dítě nevadí. Ale byli to pánové kolem třicítky,jednomu mladšímu to vadilo (ačkoli jsem taky nehledala synovi tatínka).

arrow
profile_image
EleanorWoods
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Řekla bych, že je těžké v dnešní době najít si partnera i jako svobodná. Myslím si, že když budeš ke každému chlapovi upřímná, že máš dítě určitě se jich pár najde, kterým to nevadí. A jistě, že si jich najde i dost, kteří utečou, ale ti za to asi nestojí

 

Váš příspěvek

Kdy mu říct o dítěti?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené