arrow
profile_image
Krissty
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, nemáte některá zkušenost s gelem na nohy Slaviton od firmy TianDe? Je to poměrně nová značka v oblasti přírodní kosmetiky. Dneska jsem si tenhle gel koupila, nestojí moc a paní ve zdravé výživě ho moc vychvalovala, že se jí pro něj lidi vracejí. Vím, že zázraky čekat nemůžu, ale mám žíly a hlavně metličky na nohách v čím dál děsivějším stavu a na operaci prostě nemám odvahu, na laser chybí finance, tak zkouším tu nejjednodušší variantu. jedná se o tenhle přípravek:
http://www.tiandeservis.cz/tiandehradeckralove/esh op/13-1-Pece-o-nohy/0/5/208-Fytogel-Slaviton

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkušenost nemám, ale budu ráda za recenzi po nějaké době užívání

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, já krémů vyzkoušela dost a jsou proti otokům a únavě nohou. Ale žíly co už máte nezmizí. Pokud chcete zpomalit zhoršování tak nejlepší kombinace je gel, kompresní pučochy a vnitřně užívat třeba Detralex (je na předpis, doplácí se a nebere se pořád ale jako kůra - jak často řekne doktor). Pak už jedině sklerotizace, laser, klasická operace.

arrow
profile_image
R.A
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Krissty: Ahoj, já jsem právě po operaci žil. No spíš takových drobných varixů. Taky jsem měla těžké nohy a občas to pobolívalo. Používala jsem Lioton 100 000, Priessnitz mazání de luxe a nějaké přírodní s kaštanem. Ale fakt to velice nepomůže, je hrozně moc operací a jednoduchých zákroků a pak je na čas klid

arrow
profile_image
Krissty
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na R.A: jaké jednoduché zákroky máš na mysli? Operace mi právě přijde dost náročný zákrok, nemůžu si dovolit ani tak dlouho neschopenku v práci. A na laser prostě nemám finance. Nemám ani nějk velké vyloženě křečáky, jako spíš spoustu takových těch fialových metliček, mám jimi lýtka poseté čím dál víc, nejvíc jsou znatelné samořejmě po celém dni a v létě
Gel používám zatím jen pár dní, takže účinnost nemůžu posoudit a jak jsem psala, nečekám nějaké zázraky. Ale byla bych šťastná, kdyby nastalo alespoň mírné zlepšení. Co hodnotím hodně kladně, je jeho konzistence - lehká, gelová, ale přitom vydatně hydratuje! Já mám právě lýtka jinak dost suché a mazala jsem dosud kokosákem, nebo bambuckým máslem. Tak jsem měla strach, že po tom gelu je budu mít vysušené, ale opak je pravdou, stačí mi jen ten gel a pokožka je pružná V práci stojí 12 hodin na nohou, což se samozřejmě taky podepisuje. Ale po večerním namazání po koupeli, přijde obrovská úleva, zmizí pocit těžkých, oteklých nohou. Gel má lehce chladivý efekt, ale zvláštní je, že ho vnímám jen večer po koupeli. Mažu si gel i ráno, jak doporučuje výrobce, a to ten chladivý efekt nevnímám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené