arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, beru druhým dnem Amoksiklav na angínu a dneska mi na dlaních a prstech naskákaly na pár místech malý zarudlý pupínky, který bolej. Může to být alergie na ty antibiotika?

Podle mě určitě! Upaluj k doktorovi. Já jsem jednou měla reakci na penicilin a nepřála bych to nikomu. Měla jsem po těle šílené fialové fleky, které neuvěřitelně svědily. Doktor Ti řekne víc! Pak dej vědět.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, jj, to bude alergická reakce.. Já ji mám skoro na všechny atb, které jsem kdy brala, někdy po dvou dnech, někdy až na konci užívání.. Doktor ti určitě poradí, možná dostaneš i injekci - kalciovku - na potlačení té alergické reakce..

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ještě dodám, že Amoksiklav jsem brala na infekci v nehtech, z něj jsem se teda neosypala, ale bylo mi celou dobu zle od žaludku a měla jsem střevní potíže.. Takže taky jedny z negativních účinků

Mě to teda postihlo v zahraničí u moře, když jsem po pár dnech dobrání šla na pláž a už to jelo. Moje blbost, ta alergická reakce pak stála opravdu za to. Já jsem to řešila s mým doktorem v ČR po telefonu homeopatiky, ale i Tvůj doktor by si s tím měl vědět rady GL

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem volala doktorce, doporučila mi Zyrtec, tak snad to opadne. A jinak vám díky, vůbec sem netušila co by to mohlo bejt.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené