arrow
profile_image
Al_trubii
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, potřebovala bych poradit. V pondělí jsem dostala antibiotika na angínu ospen 1000. Beru antikoncepci Lunafem a v pondělí jsem si vzala poslední pilulku, pravidelně se ve čvrtek dostaví menstruace a ted nic. Těhotenství téměř vylučuji, prášky beru pravidelně a většinou se chráníme ještě jinak. Tak bych chtěla vědět, zda opoždění může být způsobeno tou angínou a nebo antibiotiky? A pokud ano, tak o kolik zhruba dní? Díky za názory.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Některé antibiotika prý můžou snížit účinek HA ( tedy vstřebávání hormonů ) - ale když píšeš, že se chráníš ještě jinak, tak za zpoždění nejspíš může oslabení organismu při infekci. Vždyť máš zpoždění (zatím ) jen jeden den ...

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

ATB Ti mohou rozhodit cyklus, stalo se mi to několikrát. Nedás e přesně říct, nakolik a jak to ovlivní - je to u každého různé a i u jednoho člověka se různé případy liši (mě s ejednou zpozdila, jindy jsem měla špinění uprostřed) Pokud jsi se chránila i jinak, tak by mělo být vše ok. Jinak doporučuji nasadit nějaké laktobacily, přeci jen vaginální flora trpí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené