arrow
profile_image
monnulkaa
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
už 2 roky jsem byla na váze 49-50 kg, která se mi nikdy neměnila... beru antikoncepci Lindynette, a teď o prázdninách jsem neudělala obvyklou pauzu (jinak vždy dělám) a z ten jeden měsíc jsem přibrala 3 kila, strašně se mi zhoršila pleť - hlavně pupínky na čele, dekolt, dokonce i záda a paže... Je toto normální? Už je to 2 měsíce a nelepší se to.. Myslela jsem, že jen zadržuji vodu... Nevíte co udělat proto, aby se vrátilo mé tělo "do normálu"? Děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak na ty kila platí "nežrat a cvičit" (při každé antikoncepci je možnost zvýšené chuti k jídlu, ale není prokázáno, že by se po ní tloustlo) a na pleť, to se hold u někoho s antikoncepcí objeví, no. Třeba to bude i tím létem, teplem, kdo ví. Co se zeptat doktorky.

arrow
profile_image
Kylar-S
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po antikoncepci se rozhodně netloustne, je to pouze fáma. To, že může zvyšovat chuť k jídlu je pravda.
Teď je otázka, jestli ti tvá antikoncepce opravdu sedí. Doporučuju to probrat s doktorkou.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na monnulkaa: Podle mě, to, že jsi neudělala 7 denní přestávku mezi baleními nesouvisí s přibráním na váze a špatnou pletí... Přestávky nedělám běžně, podle doktora se přestávky dělat ani nemusí. Spíš si myslím, stejně jako Kylar-S, jestli ti antikoncepce celkově sedí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené