arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte,
na internetu som našla <a href="https://lidskasila.cz" target="_blank" rel="nofollow">https://lidskasila.cz </a>. Momentálne som na "volnej nohe" a snažím sa rozbehnuť si svoj malý biznis a tak by sa mi privyrobenie určite zišlo. Garantujú 110Kč na hodinu, flexibilnú pracovnú dobu ktorú si sama zvolím, klientov blízko bydliska atd. Máte niekto s agentúrou lidská síla zkušenosť? Na facebooku čítam pozitívne komentáre od zákazníkov, ale radšej by som aby zareagoval niekto kto pre nich pracuje. Je to naozaj také ružové ako sa to zdá?

arrow
profile_image
karolina.kk
od 25. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, s agenturou Lidská sila mám špatné zkušenosti. Nevýhodné úklidy, buzerace, vede to mladá paní šéfová bez zkušeností. Plat 110,- Kč brutto zase není tak velká sláva, to nabídne kdejaká agentura. Klienti si většinou stěžují, že tam mají špatnou organizaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já už tam dělám a jsem spokojena. Buzeraci nevidím - prostě mi dávají úklidy na časy které jsem si zvolila. Občas je možná nějaký úklid dál, ale lepší než sedět doma zadarmo. Navíc, už mám své pravidelné zákazníky, které nám blízko. Nevím, mně tam opravdu nic nepřijde jako špatné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené