arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kajushka.2: Přesně tohle si myslím, že spíš bude žárlit, že jeho kamarád bude spíše víc můj kamarád.

Tak tomu holka nevěř. Spíš by mu vadilo dělat vám prostředníka. Protože takhle to většinou dopadá.(zeptej se ho jestli je na mně ještě naštvaný, proč byla dnes tak protivná...) Dostat se takhle nevině mezi dvě osoby je vážně na palici. Pak člověk neví na kterou stranu se přidat a jak to u udělat aby si ty dva nakonec nepoštval sám proti sobě. Po jedné takové skušenosti mám zásadu, že kamarády a své bratry neseznamuju s novými lidmi se kterými jsem navázala přátelské kontakty.

arrow
profile_image
Katelin
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Něco podobného se mi stalo. Ale ne s bratrem ale s bratrancem. Máme spolu dá se říct až dost velmi dobrý vztah. Bydlí s kámošem na bytě a když jdeme někam spolu, jde i ten kámoš. On je fajn, ale nic pro mě, ale snaží se, dělá vše pro to, abych s ním byla. Taky mi bratranec řekl, že by byl nerad, kdybych si s ním něco začala, dokonce si sedl i s ním, a řekl mu, že kdyby si se mnou začal, jednu chytne. Ale co, já vztah neplánuju, tak mě to netíží. A chápu chování bratrance. A možná jsem i ráda, že má někdo o mě takovou starost

arrow
profile_image
Talaith
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kajushka.2: Však nemusí nutně chodit jen s náma

Cituji Kajushka.2: Vždyť můžou být kamarádi pořád. Mně vadit nebude, když někdy vyrazíme někam všichni společně.

Ty jo, tohle je naprosto bijící do očí. Já si myslim, že je to přesně to, co mu vadí. Podle toho co píšeš, tak už tebe a jeho kamaráda bereš jako my a prostě ti nevadí, že s váma někam vyrazí i tvůj brácha nebo říkáš, že všude nemusí chodit jen s váma. Co kdybys ty spíš řekla, že s nima všude nebudeš chodit ty. Jako, že budou mít akce, kam s nima nepůjdeš ani jako ségra ani jako přítelkyně.

arrow
profile_image
IONEL
od 1. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tuhle situaci naprosto chápu, když jsme byli před pár lety na týdením pobytu u vody..můj brácha strašně vyjížděl po mé nejlepší kamarádce..a nedovedu vlastně vysvětlit proč..ale DĚSNĚ MĚ TO ŠTVALO. Nakonec samozřejmě nic nebylo, ale já se radši moc s kamárády od bráchy nevídám abych se náhodu do nějakého nezakoukala.

arrow
profile_image
Kajushka.2
od 12. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na IONEL: Občas lituju, že nemám sestru .. nic takového by se mi jinak stát nemohlo ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené