Ahoj holky,
protože neberu HA, jsme s přítelem odkázáni na kondomy. Jenže po každém použití se příteli na žaludu objeví buď jeden, nebo více červených flíčků a někde dokonce se mu kůžička i jemně loupe. Máte s tím některá zkušenost? Nevíte, čím to může být a co se s tím případně dá dělat? Nebo je to normální? vážně nevím. Napadla mě ještě alergie, ale to by muselo snad i svědit, nebo ne?
Díky za reakce.

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amber:
može to byť alergia na latex, ale skor by to mohla byt nejaká mykóza, keďže sa olupuje koža.Svedet to nemusí.Nech vyskúša Canesten alebo Exoderil.
Alebo mu to potom zmizne a po styku s kondómom objaví?

Reaguji na mate:
No na mykózu jsme se.nedávno oba přeléčili a vše ok..on říká, že to má sedřené, ale já nevím no, je mi divné, že by nikdo jiný odřený nebyl..nebo je extra citlivý..
Říká, že to má vždy po použití kondomu..

arrow
profile_image
Terryinka
od 22. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amber: Mám kamarádku a ta měla podobný problém.. ona měla alergii na kondom (latex), ale její přítel ničím netrpěl u ní, ani u jiných holek. Může to být čistě individuální alergie. Měl by zajít na alergo nebo na kožní dle mého názoru

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi by to nejspíš chtělo nějakého doktora nebo zkusit vyměnit kondomy, jsou i bezlatexové atd.

Jojo, už jsem mu říkala, aby si došel k doktorovi tak snad půjde co nejdřív.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené