arrow
profile_image
Chairee
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Již dlouho mě trápí bledost, únava, celkové vyčerpání. Byla mi diagnostikována chudokrevnost z nedostatku železa. Začínám nyní brát lék Tardyferon a zaíimalo by mě, jestli užívání železa "znormalizuje" mojí barvu pokožky z upířího odstínu na normální, který má většina zdravých lidí ..Popřípadě nějaké rady .. Děkuji

Železo je nepostradatelnou složkou krevního barviva, hemoglobinu. Pokud jej doplníš, měla by se ti vrátit i zdravá barva.
Tím pádem by jsi se měla i snadněji opálit.

arrow
profile_image
Chairee
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: Tak to ráda slyším.. A nevěděla by jste alespoň přibližně za jak dlouho bych mohla vidět nějaké zlepšení? Je to otázka dnů/týdnů/měsíců? Děkuji

arrow
profile_image
S0FIE
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem měla nedostatek železa, nasadili mi prášky, ale bohužel jsem zůstala porad stejně bílá a opaluji se pořád stejně špatně...ani blbý makeup na sebe neseženu :-(

arrow
profile_image
drosera
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj měla jsem též anémii z nedostatku železa..větší zlepšení čekej tak po měsíci U mě to znát bylo (ale taky jsem měla Hb92...), co bylo ale markantnější..konečně jsem přestala být tak šíleně unavená. Ať jsi brzy v pohodě

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Sama jsem zvědavá. Užívám ho ani ne týden, ale já mám chudokrevnost skrz těhotenství

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené