arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, beru už 2 měsíce tyhle bylinné kapky, jsou čistě přírodní. A v poslední době pozoruji že se mi víc začaly ucpávat póry, dělat pupínky, prostě se mi zhoršila pleť. Jinak nic jiného neberu, přemýšlela jsem, čím by to mohlo být ale jediné, co mě napadlo je ten Regalen. Jaké má na vás účinky? Také se vám zhoršila pleť?

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Buď ráda.. Jednu dobu jsem taky o Regalenu uvažovala a četla jsem, že zhoršení pleti je jedním z příznaků, že se tělo začíná čistit.. Můžu se zeptat, na co ten Regalen užíváš?

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mě to napadlo, ale už ho beru dost dlouho a pořád se to nelepší, spíš ještě víc zhoršuje. Nevíš po jaké době cca by to mělo být v pohodě? Beru ho na čištění krve, doporučila mi ho jedna léčitelka. A ono je to i na imunitu atd, tak si myslím že je prospěšný celkově.

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Slyšela jsem, že když se tělo začne čistit, tak se Ti zhorší příznaky, mělo by to ale za pár týdnů polevit, jinak ubrat množství, ale úplně nevysazovat. Jedním z příznaků toho, že se tělo čistí je právě to, že se Ti zhorší pleť, protože se začínají toxiny a jiný balast prodírat ven a první přes kůži.. Já tenkrát najela na mladý ječmen, ale bohužel jsem přestala, jednak jsem byla líná ho pravidelně nalačno pít, ale hlavně se mi strašně zhoršila má chronická únava (právě proto jsem si ho pořídila) a já potřebovala aspoň trošku normálně fungovat. Na ty přípravky fy Energy jsem se taky dívala a dost by mě lákalo vyzkoušet postupně všech těch 5 přípravků.. Můžu se ještě zeptat, byla jsi i na měření tím přístrojem?

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nene, na měření jsem nebyla. Já už jsem dobrala 1 balení toho Regalenu, tak nevím, jestli užívat ještě druhé nebo co s tím, ale ráda bych, aby se mi ta pleť zase vrátila do normálu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Bylinné kapky Regalen

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené