arrow
profile_image
Cherie16
od 1. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, je možné že se mi kvůli antibiotikum zpozdila menstruace?
Už týden beru antibiotika kvůli angině a asi před 5 dny jsem to měla dostat a furt nic:/
Četla jsem že je to možné pokud berete HA, ale já neberu.

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka a neměla jsi náhodou při braní těch antibiotik nebo týden po dobrání pohlavní styk?
Zjistila sis, jestli tvá antibiotika nesnižují účinnost antikoncepce, kterou bereš?
Nechci Tě strašit, ale může to být vším možným, i nějakou tou bakteriální infekcí, stresem, ale také těhotenstvím.

arrow
profile_image
Cherie16
od 1. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ale já právě antikoncepci neberu.. vůbec nevím sice mam menstruaci celkem nepravidelnou ale 5 dní už se mi zdá dost:/

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tears: však píše, že HA nebere,ne? Nebo to nechápu
Jinak je to normální po takové nemoci a ATB mít zpoždění...nic neobvyklého.

arrow
profile_image
Cherie16
od 1. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Sasanka: uff děkuju

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sasanka: Reaguji na Tears: však píše, že HA nebere,ne? Nebo to nechápu

Omlouvám se, toho jsem si nevšimla..

arrow
profile_image
Alisss
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to velká zátěž pro tělo, takže je to možné Kdyby to bylo déle, tak si dojdi na gyndu, ale 5 dní je zatím v pohodě

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě zase menstruace po antibiotikách přišla o 6 dní dřív ..holt se to stává

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 07:01:15 - Připojeno během spojování:
Můžou antibiotika způsobit zpoždění menstruace?

Ráda bych se jen zeptala, stalo se vám někdy, že jste po léčbě antibiotiky měly zpožděnou menstruaci? Měla jsem ji dostat v neděli, zatím ale pořád nic:/Antibiotika jsem dobrala před 3 týdny, měla jsem chřipku s vysokýma horečkama. HA neberu a těhotenství je také vyloučeno. Díky za názory.

arrow
profile_image
Leontynka33
od 22. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě určitě mohou. Také se mi to stalo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi jak komu a jak které,mě např. antibiotika menstruaci přivolaly o něco málo dřív...Myslím že mohou i oddálit

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

viz tady ta diskuze

http://www.omlazeni.cz/zpozdena-menstruace-kvuli-5 4-321961-0.html
nebo
http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/opozdena-mens truace-8806

vyplývá mi z toho, že nemoc, stejně tak jako atb můžou způsobit zpoždění, stejně tak, ale můžeš být těhotná, protože spousta atb snižuje účinnost hak a nebyla bys jediná, kdo takhle přišel k mimču

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já právě hak neberu, jinak mám menstruaci dost pravidelnou, takže mě to překvapilo...díky za odpovědi, snad za to tedy můžou antibiotika, počkám ještě pár dní

arrow
profile_image
okura
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jasně, taky se mi to stává

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

můžou, antibiotika i prodělaná nemoc...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené