arrow
profile_image
DajinkAAA
od 11. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Dobrý den , jsem již přes dva měsíce na prednisonu 60mg denně , nyní začínám po týdnu pomalu vysazovat,přibrala sem asi 8kg ,nejhůř je na tom ,,měsíčkovitý obličej,,který mám jak když mám 300 kilo, ale i na břiše a na celé horní polovně těla,chci se zeptat máte nějaké zkušenosti v hubnutí při této léčbě ,co jíst co nejíst a zda můj ,,měsíčkovitý obličej,, zmizí a za jak dlouho když takhle vysazuji ?

díky všem za rady.

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na DajinkAAA:
Osobní zkušenosti nemám, ale rozhodně bych se poradila s lékařem, ten by mohl vědět, co dělat a nedělat. Jinak za dva měsíce při takové dávce 8kg je krásné, četla jsem o paní, co za ty dva měsíce přibrala 25kg, záleží také, jak bude probíhat to vysazování, ale při takto malé váze by se to mělo vrátit do normálu. Většinou jsem viděla děti, které hoodně přibrali, brali jej třeba rok a pak se vrátili na svou "původní" váhu. Hodně štěstí.

arrow
profile_image
lewi354
od 11. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nezávidím...taky znám případy kdy někdo přibral mnohem více. Jsi dobrá!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené