Soutěže

Nyní probíhají tři soutěže
arrow
profile_image
Chiquinquira22
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, stala se mi taková nepříjemná věc.
Minulý týden se mi chtělo hrozně na malou, ale bohužel jsem asi 4 hodiny neměla možnost si odskočit. Až jsem se dostala na záchod, čůrala jsem i krev a pak měla potřebu tam chodit každých 5 minut i když jsem vyčůrala jen pár kapek, za dva dny to přešlo. Jenže pak jsem zase musela zadržovat moč(cestování), tentokrát asi 2 hodiny a celé se to opakovalo. Jenže už to trvá asi třetí den, na malou chodím každou hodinu a přestože mám pocit, že mám močový měchýř úplně plný, tak vyčůrám jen trochu, ale pocitu, že se mi chce čůrat se nezbavím. Navíc mám pocit, nevím jak bych to popsala, ale je to něco jako svědění, určitě ne řezání ani pálení, prostě svědění. Tak mě zajímá, jestli s tím máte některá zkušenost a jak jste se toho zbavili, dost mě to totiž omezuje Prosedět většinu dne na záchodě není moc fajn

arrow
profile_image
corinkaa
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Chiquinquira22: určitě máš zánět močového měchýře. Zajdi si k lékaři, samo to nepřejde.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vypadá to opravdu na zánět močového měchýře. Už jen ta krev o tom vypovídá. Skoč si k lékaři- dostaneš ATB a hned se ti uleví.

arrow
profile_image
Irida
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Chiquinquira22:
Určitě, zánět močového měchýře. Když už to máš takhle rozjetý, sama si nepomůžeš. Já to teď taky měla. Doktor mi předepsal Biseptol a hned ten den se mi znatelně ulevilo.

arrow
profile_image
Irida
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus se kouknout sem, holky tam o tom píšou.
www.omlazeni.cz/zanet-mocoveho-mechyre-54-1721-0.h tml

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zánět močáku -> doktor!

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zánět močového měchýře, jestli se nedostaneš k doktorovi zkus Urinal

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zánět moč. měchýře, no.. Stačí zajít do lékárny, doktor ti žádné ATB ani nedá. Lékárnice mi dala urinal a čaj, a po 2 dnech už jsem skoro vyléčená

brusinky v tabletách, nemůžu si vzpomenou na název - švýcarské. + brusinky sušené, urologický čaje - doktorka mi doporučila Zlatobíl (nebo Zlatobýl?)

arrow
profile_image
mroskvicka mojeid
od 16. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tecerna: Stačí zajít do lékárny, doktor ti žádné ATB ani nedá

Co je to za nesmysl. Pokud čůrá krev tak ji nějaký urinal asi nezachrání. Okamžitě k doktorovi pro antibiotika, pokud nechceš aby to bylo ještě horší (zánět ledvin, cévkování..)! Volně prodejné preparáty jsou dobré maximálně tak na prevenci nebo na lehčí záněty.

Reaguji na mroskvicka: naprostý souhlas

Cituji mroskvicka: Stačí zajít do lékárny, doktor ti žádné ATB ani nedá

Cože?? Tak to je dobrá blbost. Na zánět močáku ti doktor předepíše antibiotika. Vím, o čem mluvím, já na to docela dost trpím...

Cituji mroskvicka: Volně prodejné preparáty jsou dobré maximálně tak na prevenci nebo na lehčí záněty.

Přesně tak. Myslím, že v tvém případě tě žádnej čaj ani Urinal nezachrání, jak říká mroskvicka, tyhle věci jsou dobrý akorát tak jako prevence nebo lehčí zánět, což ty teda fakt nemáš. Takže mazej k doktorovi!

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mroskvicka: Měla jsem to 4x, 2x z toho jsem byla u doktorky, dala mi ATB jen poprvé, podruhé mě upozornila, že mi je už nedá a napsala mi, co si mám koupit Krev v moči mám pokaždé, takže to nesmysl asi není..

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji petraparis: Cože? Tak to je dobrá blbost. Na zánět močáku ti doktor předepíše antibiotika. Vím, o čem mluvím, já na to docela dost trpím...

O své doktorce si nemyslím, že je blbá Já na to trpím taky, a ATB jsem měla 1 a navíc zabraly asi až po 5 dnech, jestli teda bereš pořád ATB, tak mě to mrzí

Cituji tecerna: O své doktorce si nemyslím, že je blbá Já na to trpím taky, a ATB jsem měla 1 a navíc zabraly asi až po 5 dnech, jestli teda bereš pořád ATB, tak mě to mrzí

No, já nevím, no. Já jsem se takhle jednou snažila vyléčit sama, takže jsem si koupila ten Urinal + další různý blbosti jako ty čaje a brusinkový tabletky atd. a skončilo to tak, že mě převezli do nemocnice, kde mi řekli, že mám akutní zánět MM a tím, že jsem to neřešila hned pomocí ATB, tak mi to vlezlo i na ledviny. No bolest neskutečná... Takže od tý doby pro mě ATB prostě ano a hned.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Časté nutkání močit

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené