Smazat

Co dělat aby mě nebolely vzpomínky?

Před 2 lety jsem byla v 8. třídě a poznala jsem co je to poprvé láska-zamilovala jsem se do jednoho kluka z 9.třídy.Bohužel o mě neměl zájem,mluvil o mě jako o kamarádce.Zažily jsme tolik zážitků,ale já jsem celou 8. třídu proplakala protože mě nechtěl.Když jsem zjistila že chodí s jinou,úplně mě to zlomilo.Samozřejmě jsem se snažila to překonat.No,pak přišla 9.třída a on odešel někam pryč.V té době už jsem byla zase OK.Jakmile mi někdo ale připoměl něco ohledně toho kluka nebo něco takového,polil mě pot,začala se mi točit hlava a bylo mi blbě a ktomu jsem se rozbrečela.Teď jsem v prváku ale to samé mě popadá i teď(ale už nebrečím).Nevíte kvůli čemu to je?Jak to překonat když o něho už nemám zájem ale vzpomínky bolí?
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já myslím, že to přejde, až si najdeš nějakého kluka a jeho už nebudeš řešit.......

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak, jsi v nové škole, poznáš nové lidi a když to někomu časem dovolíš, někdo jiný si tvoje srdíčko určitě získá, tak se zbytečně netrap.

V tvém věku jsem měla podobný stav kvůli jednomu klukovi, hrozně jsem se trápila a dnes, když vidím, co z něho vyrostlo, jsem nakonec ráda, že jsem s ním nic neměla. Jednou si taky uvědomíš, že trápit se kvůli NĚMU bylo zbytečné.

Děkuju za podporu.No,jenomže já nevodím nikoho kdo by mě chtěl

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemusí to přijít a být hned..jsi mladá a kluků , do kterých se zamiluješ Ty nebo oni do Tebe ještě bude hodně. Nechtěj si to zbytečně urychlit ,užívej si to,že jsi na nové škole,potkáš nové lidi a kamárady a člověk nikdy neví,kdy se to obrátí jiným směrem .

arrow
profile_image
estrellita
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám podobné stavy z jednoho "kluka" už téměř deset let...dávno se nevídáme, ale něco ve mně zkrátka zůstalo....byla to ta první láska se vším všudy...Nemyslím na něj samozřejmě dnem i nocí, ale jsou chvíle, kdy si na něj prostě vzpomenu a dokáže mě to víc než rozesmutnit....
Teď už nějakou dobu žiju svůj vlastní spokojený život, který bych neměnila...takže jediné, co můžu říct, je to nejstarší klišé, že čas vše vyléčí....a pokud Ti z paměti a ze srdce nezmizí úplně, určitě vzpomínky alespoň hodně vyblednou.....
A přijdou nové lásky...a bude jich hodně...a budou krásné..... Dej tomu čas

arrow
profile_image
FateFa
od 20. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na estrellita:

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kamkaa:

nepřikládat tomu takovou důležitost !Přijdou nové zážitky a vzpomínky a ty vytěsní ty staré a smutné.

arrow
profile_image
T3r3zka
od 3. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

estrellita: Jako bych to psala já! Taky je to takových 8 let, dá se říct, že to byla láska na první pohled. I teď ho jednou za čas potkám a vždycky se v jeho přítomnosti cítím zvláštně. Jediné, co vím, že na něho nikdy nezapomenu a za sebe nemůžu říct, že vzpomínky časem vyblednou, já je mám před sebou jako by se to stalo včera. Bylo to krásné, jedinečné, jepičí... vzpomínky nevybledly, jen jsem za tu dobu získala zkušenosti, nadhled a zjistila, že si nemůžu nikoho přivlastňovat. Taky by se mi nelíbilo, kdyby si mě někdo, kdo se mi nijak nelíbí, chtěl přivlastnit.
Chce to čas... zjistíš, že sice ti někdo chybí, ale na světě je tolik lidi, že nikdy nebudeš sama. Vždycky se někdo objeví, pak zase zmizí a objeví se další... aby tě něčemu naučili. S oblibou říkávám, že každý máme svoje ČD, svoje koleje s výhybkami a svá nástupiště, kde "naši" lidé vystupují a nastupují... Jednou na to budeš ráda vzpomínat. Hodně štěstí : - )

arrow
profile_image
natali1006
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj.Vzpomínky bolí,ja to znám.A všichni jsme tím prošli.Mně zemřelo dítě a opustil chlap a myslela jsem,že to nedám.Ted jsem štastně vdaná,vzpomínky mám na dítě,ale chlůap za to nestojí.Čas vše zahojí,ono to musí bolet,jinak by to nebyl ani život.Drž se a věř tomu,že vše přebolí,ale chce to čas.pa

arrow
profile_image
estrellita
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na T3r3zka:
Ani mé vzpomínky nevybledly..zdaleka ne...přesto doufám, že zakladatelka bude jiný případ...

Reaguji na natali1006:
Páni!Když sem si přečetla to cos napsala tak jsem se cítila jakoby se nic nestalo.Zjistila jsem díky tobě že jsou i horší případy.Děkuji žes mi otevřela oči!A je mi to opravdu líto

Reaguji na T3r3zka:
To máš asi naprostou pravdu.Já ho nedávno viděla na nádraží a jakoby mi někdo šeptal že i on už je na úplně jiné koleji která vede jinam.Někde na něho asi čeká štěstí takže snad i na mě Děkuji za příspěvek

arrow
profile_image
Iveta.Trump
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To velice dobře znám. Ať jsou vzpomínky dobré nebo špatné, prostě bolí. Bolí při pomyšlením že už nikdy nebudeme s tím člověkem, na kteého ty vzpomínky máme, dali bychom vše, abychom to mohli vrátit, alespoň na chvilku. Člověk se cítí šíleně, ale na druhou stranu, vzpomínky jsou v nás,dělají nás takovými jakými jsme a v těch horších dnech můžeme vzpomínat, že nám jednou bylo krásně. Nikdo žádné vzpomínky nevymaže, ať dobré nebo ty špatné..

 

Téma Co dělat aby mě nebolely vzpomínky? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené