Deníčky

 • Nikdy nedělám stejnou chybu dvakrát, vždy víckrát, abych si byla jistá: )

  Nikdy nedělám stejnou chybu dvakrát, vždy víckrát, abych si byla jistá: )

  Porozchodové fáze aneb jak se nezbláznit...známe to každá.Existuje tisíce rad,jak to přežít.Na jednu jsem obzvlášť alergická :To bude dobrý,neboj... Ano..bude,ale teď je mi to uplně k ničemu :)

 • Přátelství, co z něj zbylo

  Přátelství, co z něj zbylo

  Je to ještě přátelství, nebo jen setrvačnost něčeho, co už není...už to není jako dřív, něco změnilo, proč a jakým způsobem? Záleží ještě na našem vztahu a je to vůbec ještě nějaký vztah?

 • Stres z práce, dospělost, škola..

  Stres z práce, dospělost, škola..

  Tak moc jsem chtěla být dospělá....

 • Panické záchvaty strachu ze smrti

  Panické záchvaty strachu ze smrti

  Už cca 13 let mě přepadají občasné silné, neovladatelné, zoufalé panické záchvaty strachu z vlastní smrti. Nebojím se, že umřu ve chvíli toho záchvatu/ v blízké budoucnosti např. kvuli nemoci, ale děsí mě představa, že se to jednou vůbec stane a že dlouhé miliardy let, nekonečně mnoho let, už nikdy nic nebude.

 • Těžké smíření s rozchodem

  Těžké smíření s rozchodem

  První láska, společné bydlení, rozchod...

 • Kariéra nebo rodina?

  Kariéra nebo rodina?

  Někdy člověk nemůže mít všechno. Vybrali byste si studium a kariéru, ačkoli náročnou a ne úplně skvěle placenou, nebo rodinu? Mám dvě stejně skvěle možnosti, ale neumím si vybrat.

 • Dárek k narozeninám

  Dárek k narozeninám

  Ahoj holky. Mám 30letého přítele. Přemýšlím, co mu koupit k narozeninám za dárek. Sice na to mám ještě pár měsíců, ale ráda bych to měla naplánované..

 • Jak moc by vás trápilo být opuštěná partnerem v těžkých chvílích?

  Jak moc by vás trápilo být opuštěná partnerem v těžkých chvílích?

  Můj partner měl narozeninovou oslavu která byla už nějakou dobu odložena. Den před oslavou jsem si zlomila nohu ale partner pokládá party s přáteli za důležitější než podporu když mi je zle. Teď mám obavy že se situace bude opakovat v obdobném modelu vždy když budu "nemohoucí".

 • Au - pair nebo vysoká škola?

  Au - pair nebo vysoká škola?

  Co dělat po maturitě, jít na vysokou školu, nebo si dát pauzu od učení a odjet do Ameriky za dobrodružstvím a novými zážitky? Toto téma mě trápí už nějakou dobu.

 • První láska

  První láska

  První láska. Pauza mnoho let. Nový život. A ON se objeví z ničeho nic v mém světě, a pěkně mi všechno komplikuje. Myslíte, že je lepší dát přednost rozumu nebo srdci?