Deníčky

 • Expriatel sa vyhráža čo možem robiť?

  Expriatel sa vyhráža čo možem robiť?

  Ahoj holky dufam že toto nebude dlhý denníček skusim to napisat čo najstručnejšie. Mala som priatela 4 roky, bol to prve 3 roky krasny vztah. Neskor sa priatel začal prejavovat ako agresivnejší typ, hlavne ked mal v sebe alkohol. Inak bol strašne moc žiarlivy...čo sa prejavilo vo vztahu až neskor ako píšem. Pred 2 mesiacmi,sme sa rozišli, rozchod prišiel z mojej strany.

 • Přítel nechce k doktorovi

  Přítel nechce k doktorovi

  Ahoj, jsem již něco přes rok s přítelem. Pravidelně po každým nebo během každého vztahu chodím na venerologii, aby mi zkontrolovali jestli v těle nemám nějaký bakterie, chlamydie a podobný svinstvo, co v sobě mívá většina lidí bez příznaků nebo o nich vůbec neví a tak tak to vesele předává dál.

 • Bratr - nepracuje, zadlužuje se, je arogantní

  Bratr - nepracuje, zadlužuje se, je arogantní

  V poslední době to jde s mým bratrem z kopce. Je to v jádru hodný člověk, ale začal se chovat vůči rodičům arogantně, dokáže s nimi manipulovat, poté co měl opakovat ročník, bez vědomí rodičů ukončil studium, během půl roku vystřídal 5 zaměstnání a nikde nevydržel, zadlužil se, nepřispívá na domácnost...

 • Lásce se nedá poručit

  Lásce se nedá poručit

  Expřítel - scházení a rozcházení. Po 6 letech rozchodu, neustálého scházení a rozcházení ho stále miluju. Jenže on má jinou a já si nemůžu pomoci, nejde si říci: tak na něj zapomeň...

 • Rodiče vs. partner

  Rodiče vs. partner

  Milé dámy, měla bych na vás prosbu o radu s problémem, se kterým se potýkám již dlouho a zatím jsem ho nevyřešila, ani se s tím pořádně nevyrovnala, ale táhne se zatím celým mým životem. Mám potíže s tím ukázat svým rodičům svého partnera, tedy vlastně ukázat rodiče svému partnerovi.

 • Dárek od expřítele

  Dárek od expřítele

  Ahoj holky, zajímal by mě váš názor na situaci, kterou nevím,jak si vyložit. Jedná se o dárek od ex-přítele, který mi koupil k Vánocům, v době cca 5 měsíců po konci vztahu.

 • Jak na něj?

  Jak na něj?

  Seznámila jsem se v práci s moc fajn chlapem. Ovšem je tu jedno zásadní ALE. Před lety mu zemřela žena a vypadá to, že má strach se zase s někým seznámit. Co mám dělat?

 • Krize ve vztahu

  Krize ve vztahu

  Ahoj, chci sem napsat nasi krizi ve vztahu, jsem z toho na prasky a uz nevim co mam delat. budu rada kdyz mi sem kdokoliv napisete nejake rady, zkusenosti, dekuji

 • Přítelova povaha - aneb jak byste to řešily vy?

  Přítelova povaha - aneb jak byste to řešily vy?

  Ahojky, nejsem si jistá jestli mi tu někdo dokáže poradit, ale i kdyby ne, tak se aspoň vypíšu. Zkusím to shrnout co nejvýstižněji a nejstručněji.

 • Vztah ho se mnou nebaví, chce čas. Co dělat a má to ještě šanci?

  Vztah ho se mnou nebaví, chce čas. Co dělat a má to ještě šanci?

  Ahoj, už jsem zoufalá a nevim, jak si to mam všechno přebrat v hlavě. Přítel se mnou už týden nekomunikuje. Přitom než jsme tento "klid a čas" začali, choval se ke mě hrozně mile a říkal, jak mě má rád a rozcházet se nechce.