arrow
profile_image
Oren
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky kroměřížačky. Nevíte ve které lékárně v Kroměříži vám prodají antikoncepci bez receptu od doktorky. Nemůžu se k té svojí dovolat, asi má dovolenou a já nutně potřebuju prášky. Kámoška mi kdysi říkala, že si v nějaké lékárně byla pro prášky i bez předpisu, ale teď je v zahraničí a já se s ní nemůžu spojit abych se zeptala.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V lékarně ti to dají bez předpisu tak možná známí a pod podmínkou, že recept doneseš třeba druhý den.

Jinak na pohotovosti ti předepíšou recept.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bez receptu ti antikoncepci nevydají....

arrow
profile_image
Oren
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je situace sakra. No na pohotovost se mi teda moc nechce. Otázka života nebo smrti to zrovna není.

arrow
profile_image
lenčaaa
od 1. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

jesltiže tam tvoje doktorka neni, měla by mít napsanej zástup, ten ti pak recept napíše.

arrow
profile_image
Oren
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jo jenomže já nechodím k doktorce v Kroměříži, přestěhovala jsem se sem a svoji doktorku mám 60 km odtud. Musela bych si vzít v práci volno a navíc co si pamatuju, když se mi občas podařilo k doktorce přijít, když měla dovo, žádný záskok tam nikdy neměla.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Oren: No na pohotovost se mi teda moc nechce. Otázka života nebo smrti to zrovna není.

Snad si to řekneš i potom, co ti antikoncepce selže z důvodu nepravidelného používání.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Oren: No na pohotovost se mi teda moc nechce.

V tom případě tu HA asi tak nutně nepotřebuješ, když jseš líná si tam dojít...

arrow
profile_image
LedovaKralovna
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednou sem nějaká slečna psala, že si do lékárny pro antikoncepci bez předpisu šla, vysvětlila o co jde, že ji nutně potřebuje (myslím, že jela na dovolenou) a lékárnice jí ji dala.. ale to je jen na její vůli..

arrow
profile_image
Oren
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mě hned neukamenujte. Já jsem v užívání antikoncepce důsledná a nikdy jsem si ji nezapomněla vzít. Jestli ji neseženu tak holt budu muset počkat až tam doktorka bude a začít ji brát od znovu.

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kacii_: Snad si to řekneš i potom, co ti antikoncepce selže z důvodu nepravidelného používání.

Já jsem teda v lékárně antikoncepci bez předpisu dostala. Chodím vždy do lékárny Dr. Max a mám tam kartičku, kde je rodné číslo.
(nebo nadiktovat) Paní se koukala do PC a antikoncepci mi vydala na zálohu a za týden jsem donesla recept.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zkusila bych to, ve spoustě lékáren ti to dají bez receptu, když slíbíš, že ho doneseš. většinou teda malé lékárny, řetězce ne. no a když to nevyjde, pojedeš na pohotovost

arrow
profile_image
LedovaKralovna
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Oren: začít ji brát od znovu

Nechceš radši na tu pohotovost? Bylo by to lepší, než si to takhle rozházet..

arrow
profile_image
LedovaKralovna
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji quititek: zkusila bych to

já taky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené