arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zajímalo by mě jestli má někdo z touto kúrou zkušenosti. Píší , že je na suché a lámavé vlasy. A přemýšlela jsem o ní, protože zatím mi žádné masky ani šampóny nějak nepomohly. Děkuji

dolivagiardinodir.jpg

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Toto je nejlepší věc co jsem kdy měla Na tu nedám dopustit. Je to fakt malý zázrak a je levná. Krásně vyživí, napraví poškozené vlasy a nezatěžuje (mám jemné vlasy).

arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vážně? mě se totiž pořád lámou a lámou maska Wonder je fajn, ale používám ji zatím jen chvíli i žlutý elseve a zatím nic. na 2 dny hezké vlasy ale pak zase děs. Tak jsem chtěla vyzkoušet tohle je to i s oliv. olejem .

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicole: Vážně bych neváhala, mně to uzdravilo vlasy neuvěřitelně (z barvení, ze žehlení,...). Ani jsem to neznala, ale mamka dělá v lékárně a jednou to přinesla domů, tak jsem si řekla no co, zkusím to a....stal se zázrak Jinak Elséve myslíš ten Výživa a lesk nebo ten s Ciment ceramidem?

arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já si ki pujdu koupit ... Elséve myslim ten s Ciment ceramidem... uvidíme ještě, myslím, že stejně lámavým vlasům už moc nic nepomůže než je nechat odrůst ( i když ta délka nikde není vidět!) ale tu Dolivu teda zkusím Já si vlasy zničila hlavně tím barvení na blond. Teď už se nebarvím nežehlím nic..

arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já si ki pujdu koupit ... Elséve myslim ten s Ciment ceramidem... uvidíme ještě, myslím, že stejně lámavým vlasům už moc nic nepomůže než je nechat odrůst ( i když ta délka nikde není vidět!) ale tu Dolivu teda zkusím Já si vlasy zničila hlavně tím barvení na blond. Teď už se nebarvím nežehlím nic..

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicole: Přesně takhle jsem si zničila vlasy taky, barvení potom odbarvování pak zase hned barvení, do toho žehlení, kulmování, tupírování.... no hrůza Doufám že ti Doliva pomůže ...

arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bejbee:
Taky se Ti lámaly?

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám ji a používám spolu se šamponem ze stejné řady.Je opravdu výborná i na vysušené vlasy po odbarvení.Díky za tip kočky!

arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, holky já ji nemůžu nikde sehnat!! oni ji už asi nedávají do lékáren! to je v pytli....nemáte zkušenosti z touhle? Tu po každý objednají, ale tu kterou chci ne!

vlasy06.png

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené