arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milé ženy, nosím gelové nehty bezmála 10 let, nyní řeším dilema, zda s nimi neskončit a nevrátit se k původní úpravě pouze lakováním.....
Jste na tom některá podobně?

Mám pocit, že gelovkám už trochu odzvonilo. Všimla jsem si v časopisech nebo i v televizi, že hodně celebrit už od dlouhých nehtů upustilo.

Já se k přírodním vrátila před cca 2 lety a jsem ráda. Umělé nehty se mi už vůbec nelíbí a jak píšeš jejich doba už odzvonila. Nehty se mi tedy dávaly půl roku dohromady ale teď si můžu dopřát každý den jinou barvičku. Nebo si můžeš nechat své nehty a potáhnou lakem do UV lampy (teď si nevzpomenu jak se to jmenuje)

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na veruna:
gelovky nemusí být dlouhé na tipu,gel na vlastní nehet a klidně jen čistě průhledný jen pro lesklý efekt a dá se lakovat dle nálady.Spíš je to o tom, že nehty se nelámou a ruka je upravená,gel bez tipu je nízký a není ani vidět výškový rozdíl když odrůstá.
Myslím,že se ti bude stýskat právě po tom gelovém efektu.

Já jsem gelovky také nosila pár let a nedávno jsem s něma skončila, protože se mi přestaly líbit odrosty , které byly vidět už po 10ti dnech , tak jsem je jednoduše sundala a začala používat lak, první dva dny jsem nemohla nic dělat, stačilo, když jsem se jen maličko šťouchla třeba o skleničku a rozbolel mě celý prst , říkala jsem si, že se na ty nehty budu muset objednat znovu, ale nakonec jsem to vydržela a jsem za to ráda.

První 2 měsíce jsem nehty lakovala, pak mě to,ale přestalo bavit, musela jsem pořád něco dolakovávat a odlakovávat a tak pořád dokola, tak jsem si objednala Striplac a jsem strašně spokojená, jsem překvapená, že to nehty vůbec neničí a krásně je zpevní

arrow
profile_image
Renushka
od 2. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já skončila s gelovkami před rokem a už bych je zpět nechtěla Teď si můžu kdykoli jakkoli nehty nalakovat, dělat experimenty. Mám z toho mnohem větší radost než z gelovek Dá to sice trochu práce je vypěstovat a udržet delší, ale stojí to za to!

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: gelovky nemusí být dlouhé na tipu,gel na vlastní nehet a klidně jen čistě průhledný jen pro lesklý efekt a dá se lakovat dle nálady.

no to je fajn pro toho, kdo má hezký tvar svých nehtů-mandličkový, ale já mám docela krátké nehtové lůžko, gelovky nosím právě kvůli prodloužení nehtů. A navíc mám nehty tenké jak papír, vůbec nevím, v jakém stavu po těch deseti letech jsou, protože chodím každý měsíc na doplnění takřka bez pauzy....a už mě to neba....

arrow
profile_image
renatka269 mojeid
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem gelovky nosila poměrně často. Asi před třemi lety jsem si je nechala sundat. Přijde mi také, že už je to trošku "out", nelíbí se mi to a vidím je většinou u starších dam, který tento "trend" objevily teprve teď a myslí si, jak je to moderní. Bohužel já mám své nehty vždycky velmi krátké a chtěla jsem je delší, tak si je nechávám potáhnout gel lakem. Nehty vypadají krásně jako bych si je lakovala sama, nejsou tlusté a pro mě je tato varianta asi nejvhodnější. Do gelovek už bych NIKDY nešla.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji renatka269: Nehty vypadají krásně jako bych si je lakovala sama, nejsou tlusté a pro mě je tato varianta asi nejvhodnější. Do gelovek už bych NIKDY nešla.

gelovky nejsou tlusté.Nesmíš se holt dívat tady na omlazení na výtvory místních patlalek domácích a venku na ulicích je to vidět také,fakt někdy otřes.
Mám na vlastních nehtech jen nataženou tenkou vrstvu gelu,žádné barvy je to jako nalakované lesklým bezbarvým lakem.

Cituji veruna: už mě to neba....

To znám,ale než se co dva dny trápit s oprýskaným lakem,tak raděj na gel a je klídek.

Cituji Renushka: Teď si můžu kdykoli jakkoli nehty nalakovat, dělat experimenty. Mám z toho mnohem větší radost než z gelovek

to lze i s gelovkama.

arrow
profile_image
zrůda
od 13. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tiakia: Přesně jak říkáš, nevím, kde se vzal názor, že gelovky jsou tlusté. Nejsou, když jsou udělané od profíka.

arrow
profile_image
Joye
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem nosila gelovky. Byla jsem ráda, že se o nehty nějakou dobu nemusim starat a vypadaj upraveně. Ale pak jsem už nějak nestíhala si gel doplňovat a přestalo mě to bavit. Takže jsem už cca 2 roky gelovky neměla. Občas mě svrbí prsty, že bych si je zas udělala Právě kvuli tomu, že ty ruce působí upravenějš než když jsou jen nalakované. Ale stejně vim, že bych na to neměla čas a zas bych je pak sundala.

Cituji Tiakia: gelovky nejsou tlusté.Nesmíš se holt dívat tady na omlazení na výtvory místních patlalek domácích a venku na ulicích je to vidět také,fakt někdy otřes

Cituji Tiakia: Mám na vlastních nehtech jen nataženou tenkou vrstvu gelu

Můžeš dát foto? Třeba nás inspiruješ..Já si dřív taky dávala jen gel bez tipů, ale vydrželo to vždycky jen chvilku, strašně se to bez toho tipu odlupovalo.

arrow
profile_image
Joye
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Nesmíš se holt dívat tady na omlazení na výtvory místních patlalek domácích

Někomu už to taky leželo v žaludku, mrkněte nejvíc fotek je tam právě z Omlazení

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám teda akryl, ale to je asi jedno. Mám potažené svoje nehty. První měsíc byly nehty samozřejmě krátké a můj tvar, ale s akrylem/gelem jsou zpevněné a brzo vyrostou a bude to vypadat tak, jak chceš. Mám jen velmi tenkou vrstvu a není vůbec vidět přechod, chodím po 5 týdnech, odrost mám do půlky nehtu (a to je nemám krátké) a stejně mi vydrží a nezlomí se nic. Jinak nechávám si je potahovat jen průhledným akrylem a buď to nosím tak, jakože přírodní... nebo si je nalakuju jakoukoliv barvou. Lak na akrylu/gelu i mnohem líp drží, takže lak mám tak týden v neporušeném stavu a pak odlakuju jen proto, že chci změnit barvu, jinak by vydržel třeba celou dobu.

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Constantine:

a tu gelovou vrstvu příp. akryl si aplikujete samy doma nebo chodíte k nehtařce?

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já chodím k nehtařce.

Ale stejně to nějak nechápu... dřív jsem měla akrylový nehty i s tipy. Ale jen poprvé, nebo když se mi náhodou nějakej zlomil. Nehet přece roste a tip odroste = pak už na nehtech není a jsou jen potaženy gelem/akrylem, ne?

Teď jsem po nějaké pauze začínala rovnou jen s potažením, ale i předtím jsem vlastně neměla tip, jen poprvé.

Mě gelovky přijdou jako blbost. Je to celoživotní investice na kterou se musí chodit min. 1x za měsíc a ty odrosty vypadají opravdu zoufale. To samé prodlužování řas. Levněji vyjde přípravek za 1000Kč na 3-4 měsíce a řasy rostou. Určitě si na své nehty zvykneš. Kup si na ně kvalitní manikůru nějaký lak na zpevnění atd. a máš to. Kamarádka si na ně dává gel doma a ty nehty vypadají lépe než umělé.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené