arrow
profile_image
mhisinka
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj chystám se do Londýna a děda mi dal úkol, že mu tam mám v čínské čtvrti sehnat čínskou mastičku - chce přesně tu co je na obrázku. Byl jste tam někdo a mají tam nějaké obchody s takovým zbožím? Chce i nějaké koření atd. tak by mě to zajímalo, jestli se tam dají takové věcičky sehnat

tygribalzampatriv.jpg

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám pocit, že takovou prodávají i v Holešovicích... Jinak bohužel nevím, z čínské čtvrti si pamatuji spíš architekturu a výzdobu, hodně obchodů s občerstvením, ale mastičku fakt ne

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To teda, mně se vybavují ty pečené kachny, co tom vystavovali Ale po mastičkách jsem nekoukala, ale myslím, že by se to sehnat dalo. Koření tam budou mít určitě

arrow
profile_image
Klara_111
od 5. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus Loon Fung a New Loon Moon supermarkety. Mastičku jsem tam nikdy nehledala, protože je mají všude u vietnamců, ale koření mít budou určitě

arrow
profile_image
mhisinka
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

no on nechce tu vietnamskou právě...má doma asi 4 různý a prý mu ani jedna nesedí a chce přesně tuhle.

arrow
profile_image
Klara_111
od 5. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je fakt, že ta na obrázku je vyloženě čínská a ač je princip stejný, tak asi poměry surovin thajské, vietnamské a té čínské můžou být jiné. Myslím, že by se pak případně dala sehnat i v Praze v Sape v její čínské části.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já tam byla nedávno. Ona ta čtvrť je de facto jedna ulice . A myslím, že 99% jsou to restaurace. Moc krámků si tedy nevybavuji, ale je možné, že to tam někde najdeš.

Cituji Amour: mně se vybavují ty pečené kachny, co tom vystavovali

Souhlas

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené