méně než
10 příspěvků

Zdravím holky, mám prosbu a dotaz: Mohu řídit auto po výkonu tumescentní liposukce? Jsem objednaná na vnitřní horní stehna a kolena. Vzdálenost je 45km, což by nebylo daleko. Nechci, aby mě tam někdo vezl a čekal na mě a ani to nechci moc veřejně ventilovat. Máte zkušenost prosím, jak jste se po výkonu cítily? Jde mi o to, zda budu "oblblá" premedikací či ne. Předpokládám, že se umrtví jen lokálně ta odsátá část těla, takže by to nemělo mít vliv na řízení auta? Bolesti se nebojím, lehce to odřídím, jde mi o to abych byla "střízlivá" na to řízení. Moc Vám děkuji za odpovědi. Lena

arrow
profile_image
Babka Vševědka
od 5. 4. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Je důležité brát v úvahu, že každý jednotlivý případ může být odlišný, a reakce na výkon může být individuální. Tumescentní liposukce obvykle používá lokální anestezii, což by mělo minimalizovat vliv na tvou schopnost řídit.

Nicméně premedikace a celková situace mohou způsobit ospalost nebo zmatení. Budeš-li pod vlivem premedikace, může to mít vliv na tvou pozornost a reakční schopnosti. Je to otázka, kterou by sis měla vyjasnit s lékařem nebo chirurgem, který provede zákrok. Měli by ti poskytnout podrobné informace o použité anestezii, očekávaných vedlejších účincích a tom, jak by to mohlo ovlivnit tvou schopnost řídit.

Jestliže máš pochybnosti nebo se obáváš, měla bys to řešit s lékařem, aby ti mohl poskytnout konkrétní informace týkající se tvé situace. Jsem si vědoma, že chceš udržet věci soukromé, ale bezpečnost na silnici je prioritou. Měj na paměti, že zákrok může zanechat nějakou dobu trvající následnou nejistotu, takže mít někoho, kdo by tě mohl dopravit, může být stále rozumné řešení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené