arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, můžu? Budu si teď kupovat vlasy simple perfect odstín 1B (černý) a chci se zeptat, když se moje vlasy kapku vlní mám si koupit rovný nebo ty nově zvlněný? viz: obrázek.

Prosím poraďte díky.

Ale jako když ty moje vlasy vyfoukám fénem bez difuséru tak je mám celkem rovný a je to i pěkný, když to vemu přes kulatej kartáč. Viz. moje galerie.

Jo doporučujete na mě ty simply perfect černý nebo spíš světlejší (hnědá)? Moje kadeřnice říká, že tmavá mi sluší tak nevim díky moc.

simply perfect 1B black

vlnity

Určitě zvlněné. Rovné by vypadaly nepřirozeně.

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a mělo by to takový nějaký efekt? Aby to nebylo vzadu jedna velká vlna
U těch zvlněných se bojím celkem jít do černý, nemám spíš raději do tm. hnědý?

vlnit vlasy

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nebo si radši koupit rovný vlasy a natáčet si to?

vlsky

vlasy

agta

takový efekt to určitě mít nebude, i když budou vlnité, protože ten obrázek co máš, to jsou navlněné vlasy, je tam vidět ta struktura... to přírodní vlna nikdy neudělá

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999: co to znamená? Takže ty navlněné vlasy SP by vypadaly špatně co? Neumím si představit jak by to asi vypadalo, zda bys hodila nějaké foto jako příklad? ach jo asi půjdu do těch rovných hm? A ty rovný natáčet, fénovat a tak....

rovn vlasy

hanychov

Andrusinka
Já neřekla, že ty vlnité vlasy budou vypadat špatně. Přečti si ještě jednou co jsem psala. Proste ta fotka, kde Hanychová snídá, tam to je dost nepřirozená vlna, jsou to nějakým zpusobem natočené vlasy. Takhle přírodně vlnité vlasy nevypadají. Takže ani ty prameny tak vypadat nebudou, pokud je stejným zpusobem, jako na té fotce, nenatočíš. Chápeš???

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999: jojo chápu já myslela, že mluvíš o tom obrázku jiným... nevadí.

Tak myslíš, že mám zkusit ty zvlněné vlasy SP koupit? Ale bojím se, aby to fakt nebyla jedna velká vlna vzadu.... fakt dost váhám. A musím si to objednat už do pondělí.... proto tak spěchám víš....

Andrusinka
Ono na všech těch fotkách má Agáta ty vlasy upravený nějak. Kdybys viděla ty její vlasy po uschnutí, tak jsou taky tak ruzně vlnitý a ne takhle upraveně jako na fotkách.
Ano objednej vlnité, rovné by se k tvým vlasům nehodily. Vyrovnat je můžeš vždy. A natočit taky.

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi ale koupím ty rovný a ty spíš natáčet, třeba i s těma natáčkama na suché vlasy remington.... doma mi říkali, že je lepší ty rovný, že ty zvlněné na obrázku už tak to vypadá divně

A co je lepší? Na internetu nabízejí různé sady SP. Máte někdo zkušenost?

Délku bych chtěla 45-50 cm.

Buď nabízejí 7 různě širokých pramenů o rozměrech
1x 20 cm
2x 15 cm
2x 10 cm
2x 5 cm

a nebo: SET 10 PRAMENŮ (rozložení vlásků):

- 1 pramen široký 20 cm (3 sponky)
- 1 pramen široký 15 cm (2 sponky)
- 2 prameny široké 12,5 cm (2 sponky)
- 2 prameny široké 10 cm (2 sponky)
- 4 prameny široké 5 cm (1 sponka)

nebo: 1 balení HAIR EXTENTIONS obsahuje:
4 prameny se 2 sponkami (šíře 7,5cm)
2 prameny se 3 sponkami (šíře 15 cm)
1 pramen se 3 sponkami (šíře 18 cm)
1 pramen se 3 sponkami (šíře 20 cm)
1 pramen testovací
délka vlasů 47cm nebo 30 cm

Jsem z toho nějak zmatená

Andrusinka
No já ti nevím Mám doma rovné a když je navlním, tak to vydrží tak 10min Jsou prostě rovné jak hřebíky. Spíš je jednodušší ty vlnité narovnat, ale jak chceš
Jinak ty sady, to je celkem jedno, stejně využiješ MAXIMALNĚ 4 prameny. Všechno to na hlavu prostě nedáš.

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999: ok tak fajn, ty spony je teda jedno, klidně ta první verze by bodla 7 různých.

S těmi zda zvlněné nebo rovné se ale ještě rozmyslím
A nemáš ještě nějakou fotku když jsi měla ty SP? A jaký máš jakou délku černý? Tys je kupovala za těch 5 tis.? Já je chci koupit na netu či aukro.cz za těch 2 tis.Kč. Snad narazím na dobrej kup.

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mi teď odepsala na email jedna paní, co je prodává a prej:

"Pouze 3 zákaznice ze 67 si objednávaly vlnité vlasy, jelikož prý po umytí již nedrží původní tvar - netuším, nemám zkušenosti a nemohu potvrdit."

ptala jsem se prostě jak to je s těma vlnitýma vlasama.

Andrusinka
Ale já na té fotce v galerii vubec nemám SP. To mám prodloužené vlasy keratinem. Jinak na sponkách mám blond s hnědým melírem a jen 35cm myslím, možná jen 30cm. Hodím ti sem na chvilku foto. Kupovala jsem je v Anglii za asi 900Kč, tady v Česku jsou předražený. Počítej s tím, že to budou asijské vlasy.

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999: jo vím, že máš kreatin. Ty jo ta fotka co si teď dala, tak to jsi měla taky dobrý, zajímavý.

Jinak jsem si vědoma, že SP to jsou lidské vlasy indické , thajské.... na to vyzkoušení a pro začátek stačí. I když na aukro.cz prodávají nějaký nový REMY 100% lidské vlasy. Nevím, co to znamená? Bych ty remy koupila, co nabízej.

Nebo ty vlasy SP tady: http://simplyperfect.wbs.cz/Typy_vlasu.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené