Ahoj, v létě se chystám na dovolenou v Chorvatsku a chtěla bych se zeptat, na kolik vyjde soukromé stravování, pokud občas zajdeme i do restaurace? Doufám, že se najde někdo kdo už s tím má zkušenosti.

URL přibližně stejné ceny budou asi i v létě 2012

URL stačí jen hledat

My to dělali s přítelem tak, že na snídaně jsme si vždy den předem nakoupili a já je dělala ( bydleli jsme v apartmánu ). Potom jsme šli na oběd (když byla chuť) a večer třeba na pizzu. Chodili jsme jíst každý den, buď 1x nebo 2x denně.... Každý den jsem neodolala zmrzlině. Ceny tak, jak poslala odkaz Laky

Tyhle stránky jsem našla taky ale mě zajímá konkrétní částka za 7 denní pobyt.

Cituji marsse7: mě zajímá konkrétní částka za 7 denní pobyt.

Jak máme vědět kolik a jaká jídla za týden sníte?Si spočítej podle jídelníčku kolik utratíš.

Reaguji na Laky:
Jak zaznělo v úvodu, ptám se na zkušenosti.

Cituji marsse7: ptám se na zkušenosti.

Fajn,jezdím každé léto do Makarské a denně ve dvou dospělých utratíme 100€,takže na sedm dní na jídlo 700€ + ubytování na sedm dní 280€ + dálnice,nafta a nějaká útrata cestou za občerstvení.

Reaguji na Laky:
Páni, 50€ na den, to jsem nečekala. To je docela dost.

Cituji marsse7: to jsem nečekala. To je docela dost.

No ono je tam docela draho

arrow
Neprodává v Bazaru

My si jídlo vozíme svoje, protože je od našeho apartmánu daleko kamkoliv. Vozíme si s sebou malej gril a zamražený maso a uzeniny (v kvalitní uzavřené termo přenostné lednici to vydrží, když se cestou neotevírá a brambory, těstoviny. Pečivo si kupujeme v malinkém krámku (tam maj opravdu snad jen pečivo a základní potraviny. Taky vozíme balené rozpíkací pečivo. V tom apartmánu, kam jezdíme, je úplně vše, vč.sporáku a tak. Navíc když nemáš výdaje energie, tak tolik nejíš.
Takže my na dovolený s manželem projíme cca 300kč za den. Ale nějak zvlášť nevyvařuju, jen naložím maso a hodím na grill nebo udělám vývar.....

to je strašně těžký určit na kolik tě to vyjde, záleží, jestli jedeš na dovolenou si to pořádně užít - tím myslím, že se v jídle neomezuješ a ráda si dáš nějaké ty plody moře a podobně, nebo se spokojíš s málem.
Chorvatsko není drahý co se týká jídla ani v restauracích ... dráž vyjde spíš pití, pizzu si dáš za podobnou cenu jako tady, grilovaný maso cevapcici a podobně taky není drahý, v pekárnách je spousta dobrýho jídla, tak se to nedá říct
předpokládám, že byste bydleli v apartmánech - třeba jezdíme s těmahle http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/ takže kuchyň máš, to se pak s jídlem můžeš dostat i na pár stovek denně, jestli to bude v restauracích tak za dvě osoby se můžeš dostat na nějakých 800 kč v základu, ale klidně i pár tisíc

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

co si pamatuju, tak za oběd boloňské špagety min 10 EUR - pokud si dáš s pitím, tak platíš okolo 15-20 EUR - více se vyplatí vařit si na apartmánu a nějaké jídlo si dát sem tam: zmrzlina 2Eura, vařená kukuřice 3E

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme si většinu jídla vezli s sebou, i když vše nešlo - jeli jsme busem. Do restaurace jsme chodili leda tak na pizzu, pivo a colu, na víc nám zbyly jen oči pro pláč, páč to byly pro nás pálky jak blázen....příště bych volila dovolenou all-inc Ale čeho jsme se nemohli nabažit, byla zmrzlina...měli jsme každý den alespoň 4, za ty jsme tam nechali peeeeněz, a taky pizzety, ty byly božíííííí...taky jsme díky nic slušně nabrali. Je tam jinak prostě draho.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené