Smazat

Jak usadit rádoby slečnu dokonalou

Myslím, že téma mluví za vše. Jistě někdo z vás má zkušenost s takovýmto typem slečny, který si hrajou na hrozné kamarádky a přitom to jsou mrchy.Jedna k nám právě nastoupila do třídy a o její zákeřnosti jsem se už mohla přesvědčit.Je dost namyšlená, taková do větru a vymýšlela si o mě pomluvy Uvítám jakékoliv rady.
 
arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ano to jsem zažila, ale v práci ...šílený hádky...nejdřív podobrým, pak po zlím
upozorňovala jsem i šéfa....nakonec jsem po roce odešla...vyhrála...byla o 5 let mladší, drzá, přemoudřelá, pomlouvala mě...
přitom jsem nekonfliktní typ, bohužel to byla z její strany závist ..mě tam nadbíhali chlapy..(bylo jich tam asi cca 90) a z ní si spíš dělali srandu...tak mi to dávala sežrat a pořádně
prostě jsem odešla a našla si něco lepšího...byl to boj s větrnými mlýny...
mě už nebavilo se stále hájit, bránit, hádat......
bohužel ty jsi ve třídě a tak to ti asi neporadím...já měla na výběr ty ne....
nejlepší by bylo si ji asi nevšímat, aby viděla, že je pro tebe nebo ostatní "vzduch"

arrow
Neprodává v Bazaru

Ambra
Ona je dost sebevědomá a bude mít asi ostrý lokty, byla v zahraničí, domluví se dobře anglicky. První den, co k nám přišla nás pozvala na privát k sobě. Měla tam skoro samé kluky a chovala se docela lehce a to měla přítele. A z toho privátu si o mě vymyslela tu pomluvu. Některý holky se s ní bavěj, ale holkám z mojí party je nesympatická, hlavně tím jak je vlezlá a jak se předvádí.

Takovou slečnu mám ve své skupině bohužel taky. Rýpe do všech, ona je ta nejlepší, všechno zná, všechno ví, co nosí/dělá ona je IN, ostatní jsou OUT. Přitom sama nic nedokáže, je tupá jak poleno, akorát že když něco potřebuje, tak se lísá a ten druhý jí to většinou sežere, jak je (falešně) roztomilá. Většinou to přecházím, ale už mě štve, jak všechny využívá a otravuje jim život.

arrow
Neprodává v Bazaru

Aysel
Já bych jí to chtěla prostě natřít, aby litovala toho, že se o mě vůbec otřela. Ale nic moc mě nenapadá.

pussydeluxe
Mě taky ne Ale asi aby ji člověk naštval, tak by musel být tak podlý a hnusný jako ona. Nevím jak v tvém případě, ale já být tak hnusná neumím
Je to takový ten typ "dokonalé krásky" ověšené od hlavy až k patě značkovýma věcma?

arrow
Neprodává v Bazaru

Aysel
Pokud by mi to pomohlo, tak bych zkusila i toto, jsem dost naštvaná. Jenže nevím, jak na to. Nechci se stát její kopií.No v obličeji nic moc, vlasy má pěkné, je dost hubená, ale zase je malinká. Značkový měla snad jen pásek.

arrow
profile_image
klaryynkaa
od 4. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

takový pipiny nesnáším nevím já bych se snažila jí nevnímat

arrow
Neprodává v Bazaru

klaryynkaa
Když by se o mě neotřela, tak bych ji asi ignrovala, ale takhle ji chci nějak usadit.

arrow
profile_image
klaryynkaa
od 4. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pussydeluxe: Když by se o mě neotřela, tak bych ji asi ignrovala, ale takhle ji chci nějak usadit.

a co ti říká ta pani dokonalá

arrow
Neprodává v Bazaru

Mno zatím se tvářila jako kamarádka. Ale dozvěděla jsem se, že si o mě něco vymyslela. Nebo to spíš zveličila ke svému prospěchu, abych se mohla zviditelnit.

pussydeluxe
Tak to nechápu, na co je tak "hrdá" a z čeho má pocit, že je "něco víc". Takhle se chovají většinou takové ty rozmazlené nanynky. Kde vzala tu ideu, že je dokonalá?!
Ta moje "oblíbenkyně" má snad značkové i plomby, hezká... no těžko říct, protože nosí asi tunu make-upu, takže nemůžu říct, jak vypadá pod ním. Ale tak z reakcí okolí myslím, že je považována za atraktivní.
Tyhle potvory jsou nebezpečný druh, takže já bych se asi do nějakého boje nepouštěla, protože si myslím, že by to mohla otočit proti tobě. Pak by to mohlo být horší než předtím, a dny ve škole by se ti staly nesnesitelnějšími....
Asi bych ji ignorovala (už jenom to ji naštve, když nebude středem pozornosti) a hleděla bych si svojí party.

pussydeluxe
Taky jsem měla takovou holku ve třídě, bylo to hrozný pořád mě pomlouvala a už jsem přemýšlela že přestoupím na jinou školu, a najednou se to zničeho nic obrátilo, asi z ní měl každej strach až se někdo ozval a všichni se přidali a nakonec se situace obrátila proti ní. Je nejlepší když si každej udělá obrázek sám, ty kamarádky máš, a tak se máš o koho opřít, já jsem nikoho neměla a když se to obrátilo tak jsem byla nejoblíbenější holka ze třídy a to jsem ani nic neudělala, samozřejmě ona si myslela že jsem o ní roznesla drby ale to nebyla pravda. Takže asi nech každýho ať si udělá názor sám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Aysel
Já chci proti ní vymyslet něco méně okatého, abych ji nemohla zavdat přičínu mi něco provést. Klukům ze třídy se teda moc nelíbila, ale některým jinejm se líbí dost.Mohla jsem to vidět na tom jejím mejdanu. Ta postava je její předností a ty vlasy no. Ale vím, že ve třídě máme lepší holky. Mýmu příteli se nelíbila vůbec, říkal, že má divný obličej a že byla celkově divná. Prý jsem se mu víc líbila já, ale zase tomu nevěřím.

arrow
Neprodává v Bazaru

BaraJukebox
Je dobře, že to takhle dopadlo a někdo se proti ní postavil. Ona je právě taková přátelská a vlezlá. Moje kamarádky si o ní obrázek udělaly a ne moc pěkný. Ale zatím nevím jak ostatní.

 

Váš příspěvek

Jak usadit rádoby slečnu dokonalou

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené