arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Včera jsem si v Rossmannovi koupila pěnové natáčky s takovou dírkou na zatočení - obrázek zde - jsou to ty vlevo vepředu. Mám už doma klasické papiloty dvou různých šířek a natáčky na suchý zip a ani jedny mi nedělaly pěkné vlnky Tak jsem si zkusila koupit ještě tyhle a taky to není ono Vlnky nebyly pěkné, konce jsou divně natočené, celý účes nevypadá přirozené Nevím, co dělám špatně. Navíc mi po dvou hodinkách splihly Mám doma kulmu a ta dělá nejhezčí vlny, jenže mi to vydrží tak pěkný tak půl hodiny Nevím, jestli dělám něco špatně nebo jestli prostě na natáčení nemám vhodný vlasy... nevím. Ale příští pátek mám ples a chtěla jsem si navlnit vlasy a asi půjdu zase vyžehlená. Poradíte někdo?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tyhle natáčky mám. Mě připadá, že dělají docela hezké vlnky. Mít je 2 hodiny na vlasech je málo. Já si vlasy nejdřív umyju, nechám je proschnout a polosuché je natočím. Ty mám dokud vlasy neuschnou uplně, popř si pomohu fénem( v tomto případě se musí počkat až vlasy uplně vystydnou!). Pod tyto natáčky a papiloty nikdy nepoužívám tužidlo, potom vypadají konce neupraveně Když natáčky sundám, projedu si vlasy jen prsty a nalakuju. Malé jemné kusrlinky během chvilky povolí a trochu se natahnou.

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A v čem se to liší od obyčejných papilotů? Mně ty obyčejné dělají pěkné vlny, musí se to umět natočit...dělám to podle videa od BlaHa

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Pěnové natáčky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené