arrow
profile_image
popina
od 12. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Používám už asi rok Nuvaring. Donedávna jsem byla 100 % spokojená, ale poslední dobou mám pořád mírný výtok a taky mě trochu svědí... Nejprve jsem myslela, že to jsou nějaké kvasinky, ale vypozorovala jsem přímou souvislost s kroužkem. Zvýšila jsem tedy hygienu - kroužek každý den oplachuji + používám občas Rosalgin. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Jak to řešíte? Měnit antikoncepce se mi nechce, protože jinak je Nuvaring ideál.

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji popina: Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Mám. Taky výtok, říkala jsem to doktorce a ta mi potvrdila, že to má hodně ženských. Prostě to tělo ví, že to tam nepatří, já vydržela dva kroužky a přešla zpátky na prášky.

arrow
profile_image
lucikola
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

vydělat!! taky jsem ho používala asi dva roky,nemůžu nic jiného, ze začátku jsem byla nadšená, ale postupně se mi taky objevil výtok, nejdřív jsem to řešila sama, používala jsem krémy, výplachy, pak jsem to řešila s doktorem, různé stěry na bakterie, samozřejmě se nic neobjevilo, protože to dělá ten kroužek, bohužel
tak jsem ho vysadila a mám po problémech

hmm,tak koukám stejnej problém, už tejden mám výtok a svědění. To mě teda docela mrzí, jinak jsem s kroužkem moc spokojená, nechce se mi měnit antiko

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já ho mám asi dva roky. Občas spociťuji trochu svědění, ale zatím bez výtoku, většinou to samo přejde, když kroužek vyndám, opláchnu, umeju se intim gelem a dám ho zpátky. Taky občas používám GynoCaps - jsou to laktobacily ve formě malé vaginální kapsle. Pomáhají mi (a pomáhaly i před Nuvaringem) i při lehčím zánětu, nebo když mám dlouho zavedený tampon, a pak mě to svědí. Samozřejmostí je zavádět kroužek po osprchování, čisýma rukama.

arrow
profile_image
nicocoletka
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

stejná zkušenost Doktorce jsem to říkala, protože když kroužek vyndám, než se spustí menst., mám najednou klid..jinak permanentně hustý a objemný výtok Doktorka mi řekla rezolutní ne, takže jsem odcházela od ní jako blázen. Všechny testy mi vyšly v pořádku. Nechci měnit antikoncepci, než jsem si na Nuvaring zvykla, musela jsem se popasovat s pěknejma migrénama. To už nechci :-/
Mohly by teda pomoct ty kapsle s laktobacily?
Logicky mi připadá reálná ta varianta, jak psala Reaguji na Nunu: , že pochva se snaží vyčistit od cizího tělesa...

arrow
profile_image
popina
od 12. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nicocoletka:
Tak to jsme na tom stejně - taky jsem začala s kroužkem kvůli migrénám. Teď je všechno úplně nejlepší, až na ten výtok - ale za poslední 2 měsíce aplikuji: 1x denně opláchnout + 1 x týdně výplach Rosalginem a je to mnohem lepší.

Jo a v den kdy ho vysadím na týdenní pauzu je po problému úplně, přesně, jak píšeš...

arrow
profile_image
nicocoletka
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na popina:
Děkuju za tip, vyzkouším. Někdy, ke konci nošení v ten třetí týden se mi materiál kroužku asi už nějak unaví a má tendenci povylejzat, tak ho pak také vyndávám a umývám intim.gelem - mám oblíbený s tea tree (antibakteriální účinek).
Vyzkouším k tomu ten Rosalgin
Ještě tip: párkrát jsem si kupovala tea tree gely v tubičkách na pročištění a ty byly supr, dávají se na noc a ráno svěžest jako blázen od dlouhodobého používání mě odrazuje akorát cena..
Jinak mně Nuvaring způsobuje ztrátu libida a to tak, že dost - jsem to v životě takhle nezažila Doktorka mi řekla, že mi může najít antiko, která mi s tímto pomůže, ale je tam velké riziko migrén a do toho už nejdu..mývám silné záchvaty, se zvracením, úplně mě to vyřadí, většinou nepomohlo doma nic, až injekce, někdy dvě a pak týden ještě kolem sebe mlhu..no hnus... Ale z ordinace jsem tedy odcházela s dilematem od MUDr., že si to prý mám promyslet a vybrat menší zlo..
Kdyby mi seděl Nuvaring jako tobě a jestli je výtok, jak píšeš, díky tomu oplachování menší, tak bych se ho držela jak klíště
Mně je to dost nepříjemný vůči příteli, ale když je potvrzené, že infekce ani nic jiného to není, tak to budu muset spíš zpracovat ve svojí hlavě

arrow
profile_image
popina
od 12. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nicocoletka:

Njn - chuť na sex už taky není, co bývala, ale vzhledem k tomu, že dvě z kamarádek, co vysadily antinu právě kvůli (ne)chuti a začaly spoléhat na "přirozenější" metody, jsou v očekávání, tak to si radši denně umývám kroužek a snažím se to přenastavit v hlavě

arrow
profile_image
Masaaa
od 13. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, neni to moc k tématu, ale nechci zakládat další diskuzi. Kroužek jsem zavedla asi před hodinou, ale chtěla bych se zeptat na něco jiného. Jak to máte s chutěmi k jídlu? Brala jsem pět let antikoncepci, vždycky po menstruaci první dva týdny, úplně pohodička, chutě normální.. ale ten třetí týden a než jsem to dostala, hrozný, nepopsatelný.. máte někdo zkušenost, že mu s tím kroužek pomohl? Při porovnávání obalů jsem se totiž dočetla, že kroužek má o hodně míň hormonů, proto jsem ho začala brát, už nevydržím takové chutě.. Děkuji Vám.

arrow
profile_image
iii
od 12. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, také bych měla dotaz. Asi před měsícem jsem trpěla hustým až hrudkovitým výtokem, který se většinou držel hluboko v pochvě. Má gynekoložka si nejprve myslela, že jde o kvasinky, ale teprve po stěru jsme přišly na to, že jde o E.Colli a Streptococcus agalactiae. Nasadila mi tedy vaginální čípky Polygynax, které mi pomohly. O týden pozděj jsem začala používat antikoncepční kroužek Nuvaring.Asi po 5 dnech se mi dostavilo svědění a hustý bílý výtok, a když kroužek vytáhnu, abych jej opláchla, je na něm právě ten hrudkovitý výtok, který jsem měla před používáním Polygynaxu. Myslíte, že jde o svědění a pálení z Nuvaringu nebo že je možné, že se mé problémy pořádně nedoléčily a vrátily se. Na záněty a kvasinky trpím celkem často tak nevím a jestli to neni z Nuvaringu tak už se asi rozbrečím. Předem děkuji za odpověď

arrow
profile_image
vousek
od 13. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, mám dotaz ohledně toho oplachování ? přiznám se , že první den jsem byla zvědavá akroužek jsem tak 2x vytáhla a dala zpět ale neopláchla ! je to nějaký problém ? to že by se měl oplachovat jsem se dočetla až posleze a pro jistotu ho vytáhla ještě jednou a opláchla ale i ták, je to jen z toho důvodu aby jsme si tam nezavedly nějaké breberky ? nebo to nějak ovlivňuje účinnost ?

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Řekla bych, že to oplachování se v letáku píše skrze hygienu. Já mám kroužek dneska 8den. Na "nošení" je v pohodě, není cítit. Ale už mám problém s močákem a svěděním. Píšou, že to můžou být nežádoucí účinky. ( taky mam trochu otekly nohy a větší prsa) Takže za mě s ním končím. Nejraději bych ho odstranila hned, ale měla jsem v neděli styk, tak se trochu bojim a zatím ho pořád mám.

arrow
profile_image
Marsab
od 29. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám stejný problém, Nuvaring používám už snad 4 roky, vždycky jsem měla mírný výtoky, ale teď už je to v takové míře, že bez nějaké intimky nemůžu být ani minutu..Někdy mám v noci tak svědící záchvat, že si to dole docela škaredě poškrábu Nejsem vůbec nadšená ze zjištění, že je to z Nuvaringu, protože jinak jsem s ním taky nadmíru spokojená a nechci ho měnit

Reaguji na popina:
čauky, já už ho mám taky cca 1 rok a mám podobný problém, ale řekla bych, že to jsou normální kvasinky, ale nevím, někdy výtok je někdy ne a někdy svědí a někdy ne..
Taky mi začal vadit při sexu, takže si ho raději vyndavám, potom umyji a zavedu zpět..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené