Soutěže

Nyní probíhají dvě soutěže
arrow
profile_image
TerezkaK
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
posledního tak půl roku mi začali růst prsa.. Ne že by mi to vadilo, ale je to zvláštní, nemám to po kom zdědit, je mi 21 let, a jsem hubená a malá.. Antikoncepci mám už asi 5 let takže mi přijde divné že by to bylo tím.. Má někdo podobné zkušenosti? Mám se bát?

arrow
Neprodává v Bazaru

Buď ráda!
A není na cestě mimi?

arrow
profile_image
TerezkaK
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda jsem. Mimi... je pravda, že po s.e.x.u (nedovolili mi to napsat normálně) s přítelem kolikrát řikáme, že na takovou vášeň bude jednou antikoncepce krátká ale ne mimi ne, jak jsem psala už 5 let beru AH.

Jéé ty se máááš Ta příčina by mě taky zajímala... rostou aniž bys přibrala jinde? To bude potom asi hormonální příčina. Mě se zvětšují prsa asi o jednu velikost v době ovulace, netrvá to ale více než 14 dnů, takže opravdu krátkodobá záležitost Taky mi to začalo až po dvacítce. No a to těhotenství může taky být, přestože bereš HA. Nebyla bys jediná, kdo přes HA otěhotnil.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normální, kolegyni z bývalé práce narostla prsa až po 25.

Nemusí to být ani hormonální příčinou, prsní žláza si může žít svým "vlastním životem", vím o čem mluvím, mě je 29 a prsa mi rostou pořád, ale na rodíl od tebe, já z toho radost nemám

Ahoj
Taky jsem štíhlá a prsa jsem měla vždy malá, ted je mi 20 a taky mi začaly zázračně růst
Beru ale B-Komplex, takže to bude asi tím, ale normální to určitě je, prsa se mění celý život a s váhou

arrow
profile_image
TerezkaK
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jesli jsem přibrala kilo tak je to hodně... A těhotná opravdu nejsem to už bych měla tak 4 měsíc to bych si snad všimla Nestrašte Hornomy nevim no.. možná jsem víc v klidu tak asi..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Růst prsou po 21. roce

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené