Smazat

Ste v kontaktu s bývalým? Dlhoročné vzťahy

Ahojte, chcem sa opýtať, ste v kontaktu s expriateľmi? Mám na mysli najmä po dlhoročných vzťahoch, nie nejaké pármesačné....

Rozišla som sa po 4,5 roku. On totálne kontakt utnul. Nejak mi to hlava neberie. To už nemám nikdy vidieť človeka ktorý mi bol toľké roky tak blízko? Jo, ublížila som mu, ale obaja už máme nových partnerov, rozchod prebehol v pokoji, tak sa s tým neviem úplne zmieriť.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji klara1990: Ahojte, chcem sa opýtať, ste v kontaktu s expriateľmi?

Ano jsem,neříkám že denně,ale občas si zavoláme,písneme a dáme třeba kafe a nebo návštěvu.Nemám s tím žádný problém,EX také ne a můj přítel už vůbec ne.

Cituji klara1990: On totálne kontakt utnul. Nejak mi to hlava neberie. To už nemám nikdy vidieť človeka ktorý mi bol toľké roky tak blízko?

Někdo to tak prostě má a není pro něj vůbec důležité se s EX vídat.Pro někoho jen minulost...

arrow
profile_image
klara1990
od 18. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SOLU: Někdo to tak prostě má a není pro něj vůbec důležité se s EX vídat.Pro někoho jen minulost...

Hmm no neviem, ja viem, že ma miloval, ukončila som to ja... tak to na jednej strane chápem....ale kedže má už druhú slečnu, človek by čakal, že je z toho von a tak by bolo fajn sa občas stretnúť... Lebo toľké roky s ním byť každý deň a zrazu nič o ňom nevedieť, je hrozné.... On sa úplne odstrhol, chvíľu to vyzeralo, že to bude OK, keď s prišiel pre veci..... ale teraz... všade ma vymazal, blokol, telefón neberie....

Cituji SOLU: Někdo to tak prostě má a není pro něj vůbec důležité se s EX vídat.Pro někoho jen minulost...

To je muj pripad, nemam tu potrebu a je mi docela neprijemne, ze jeden me nekolikrat rocne kontaktuje i po xx letech.Je to cca tyden, kdy mel opet tu potrebu a tentokrat, protoze se intervaly zacaly podivne zkracovat, jsem mu to musela vysvetlit trochu razneji.Paradoxne je zrovna tohle clovek, se kterym jsem stravila dva mesice.
Naopak s mym prvnim vaznym pritelem jsme se od rozchodu nikdy nekontaktovali, kdysi jsem ho opustila ja a on se s tim celkem spatne vyrovnaval a dnes, kdyz uz to je davno pryc, o sobe sice tak nejak vime, ale v primem kontaktu nejsme.
Ani s jednim ze svych ex jsme nemeli nijak napjate vztahy, jen proste nemame potrebu spolu chodit na kafe atd.

arrow
profile_image
EleanorWoods
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já se moc nerozcházela ve zlém, tak v kontaktu jsem. I když s některými ne pravidelně a je to celkem normální V životě ti odejde spousta lidí, které jsi měla blízko a není to jen partner, ale například i kamarádka, rodina..po pár lidech se mi stýská i když to nedopadlo, ale to je život. Nech ho nějaký čas dýchat. Třeba bude mít zájem tě potkávat a nebo je pro něj lepší to ukončit úplně a s tím nic neuděláš. Doprošováním určitě nedocílíš ničeho..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji klara1990: ale kedže má už druhú slečnu, človek by čakal, že je z toho von a tak by bolo fajn sa občas stretnúť... Lebo toľké roky s ním byť každý deň a zrazu nič o ňom nevedieť, je hrozné.... On sa úplne odstrhol, chvíľu to vyzeralo, že to bude OK, keď s prišiel pre veci..... ale teraz... všade ma vymazal, blokol, telefón neberie....

No,myslím si,že nikde není dáno,že se EX musí pořád přátelit,on prostě nechce,nebo nechce aby se s Tebou vídal jeho přítelkyně a on ji respektuje,jelikož ona je jeho budoucnost a to je důležitější,než se hrabat v minulosti.
Znám x lidí co se nechtějí nikdy už vidět,ale spíše mám koílem ty normálnější,co minulost neřeší a jednou prostě někdo do života patřil,tak se za každou cenu nemusí odstřihnout,tím neříkám,aby někdo s EX byl v kontaktu neustále,ale jednou za čas pokecat mě přijde ok a i fajn,ten kdo to má vyřešený,tak podle mě to bere vše jinak,ale to je můj osobní pohled na věc

arrow
profile_image
klara1990
od 18. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SOLU: ale jednou za čas pokecat mě přijde ok a i fajn,ten kdo to má vyřešený,tak podle mě to bere vše jinak,ale to je můj osobní pohled na věc

veď práve aj mne to príde OK, preto som založila túto diskusiu. Chcem vedieť ako to majú ostatní a snažím sa pochopiť jeho....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na klara1990:
To ano,ale někdo to chce utnout a EX vymanit ze života a tím,že ho budeš uhánět bohužel nic nedocílíš,naopak můžeš ho jen a jen naštvat.Zkus respektovat to,že zkrátka Tě ignoruje,třeba se jednou ozve sám.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem po rozchodu s přítelem necelé dva měsíce, byli jsme spolu 6.5roku, v kontaktu spolu nejsme. Já tedy ani nechci, rozchod chtěl on, já jsem se odstěhovala ze dne na den, aniž by o tom věděl. Holt se s tím budeš muset smířit pokud on kontakt s Tebou z nějakého důvodu nechce. Zvlášť pokud jsi mu ublížila a zvlášť pokud má nového partnera. Respektuj jeho přání. Je možné,že se v budoucnu spolu bavit a někdy i vídat budete až přebolí staré křivdy, ale teď ho nech na pokoji. Pokud by se chtěl ozvat, určitě se sám ozve.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobně nevidím důvod k tomu vídat se nebo jakkoli být v kontaktu s bývalými. Neřeknu s někým, s kým jsem byla párkrát na rande, nebo pár měsíční vztah, kde to nikam nevedlo a spíš se to překlopilo v nějaké kamarádství, ale jinak k tomu prostě nevidím důvod. Nezajímá mě, jak se mají, co dělají a vidět se s nima taky nepotřebuju.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne, nejsem v kontaktu. Nevidím jediný důvod, což jsem mu taky jasně řekla. Pokud se někde potkáme, klidně můžem prohodit pár slov, jak se máme a tak. S tím nemám problém. Ale to si myslím stačí až až...

arrow
profile_image
Audry
od 7. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak je to dlouho, co jste se rozešli?

Je možné, že se s tím ještě úplně nevyrovnal. Nyní se snaží začít život s někým novým a být s tebou v kontaktu by pro něj mohlo být stále trochu bolestivé a bránit mu úplně se otevřít nové slečně.

Nyní to nechej být, ono se to časem podá a třeba změní názor. Anebo nemá a ani nebude mít potřebu o tobě nic vědět, zařadil tě do kolonky minulost a s tím stejnak nic neuděláš

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji klara1990: ukončila som to ja

Cituji klara1990: všade ma vymazal, blokol, telefón neberie....

A proč ho kontaktuješ, když jsi se s ním rozešla?

Já tedy nemám potřebu být v kontaktu se svými ex. Pokud se s někým z nich potkám třeba na ulici - ok, pozdravíme se, pokecáme, ale to je všechno, na kávičky apod. nechodíme. Nevidím k tomu důvod.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: Prostě někdo tu potřebu vídat se se svým ex nemá, i když dotyčný byl fajn člověk.

Se všemi svými fajn bývalými nemám potřebu se kontaktovat, je to pro mne uzavřená kapitola, já je zpátky nechci, oni mne také ne a kávičkovat se s nimi by byla pro mne ztráta času.
Čas od času se kontaktuji zrovna s tím jediným bývalým, který "fajn" nebyl ani náhodou

arrow
profile_image
klara1990
od 18. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: A proč ho kontaktuješ, když jsi se s ním rozešla?

No lebo ten rozchod nebol len tak úplne z mojej hlavy, možno som to iniciovala správaním, ale potom som nehľadala riešenie, tak definitívne slovo dal on, lebo on nechce vzťah kde ženská NEVIE či ho miluje.......a nemáme to úplne doriešené a mám ešte nejaké veci ktroré sú jeho...a kedže máme spoločný záujem a skôr či neskôr sa stretneme na turnaji, rada by som s ním bola v pohode.... a jeho hrdinské reči typu: šak ľudia sa rozchádzajú.... okrem mňa je v kontakte so všetkými bývalími.... a áno som sebecká,lebo nechcem o neho prísť ako o kamaráta, lebo sme mali nazaj perfektný vzťah .....

Mňa tiež bývalý nechal po 2 rokoch vzťahu zo dňa na deň a v kontakte sme boli normálne....

Cituji Audry: A jak je to dlouho, co jste se rozešli?


bude to polroka.... nebolo to zo dňa na deň, dospeli sme k tomu tak cca za 3 mesiace.... ale je fakt, že si ma chcel vziať , malo to byť teraz po promóciach....

 

Váš příspěvek

Ste v kontaktu s bývalým? Dlhoročné vzťahy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené