Smazat

Strach z Gynekologa

Ahoj , možná se Vám to bude zdát ujeté , ale je to opravdu tak. A je to asi proto , že se mi to zdá nechutnéé , odporné a za hranicí vkusu .Doted mě tam objednává jednou po hodně dlouhé době máma , ale já jsem z toho celá vyklepaná.Já mám třeba doktorku, takovou strašnou megéru., ale nechápu jak to může dělat chlap. To musí být úchyl , jinak si to nedovedu vysvětlit.A už vůbec si nedovedu představit mít ho jako manžela , to bych se bála bůch ví co s těma pacientkama neprovádí , ale promiňte aby se muž , doslova v zálibě '' prohrabával ženskou'' No neví nevím. Já tam osobně chodím , jen když je to opravdu nezbytně nutné , a vždycky z toho šílím.
 
arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mam to stejně, nesnášela sem gyndu víc než zubaře, byla sem vždycky hrozně nervózní. Jít tam s rozcapenejma nohama a nechat v sobě šťourat.. děs. Ale nemyslim si že chlap kterej to dělá musí bejt úchyl. Kromě těch který dávaj v televizních novinách. Pochybuju že někoho vzrušuje dívat se denodenně ženskejm do klína. Zvlášť některejm. Ale je to prostě nepříjemný, já si vždycky beru sukni nebo dlouhý tričko, mam aspoň o něco lepší pocit.

nesmíš se na to dívat ze sexuálního hlediska..musíš na to koukat tak, že on je doktor a pomáhá ženám a na gyndě se jenom neprohrabuje v ždyť tam chodí i těhotné ženy s miminkama a on je kontroluje aby byli v pořádku. třeba zubař mi přijde horší povolání se lidem prohrabovat v puse

arrow
profile_image
Morgan le Fay
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cupcake: No existuje teorie že doktoři si vybírají specializaci podle toho jací vlastně jsou, takže psychiatr je trochu psycho, gynekolog trochu úchyl, apod, ale samozřejmě je třeba brát to trochu s rezervou .
Jestli nejsi spokojená se svojí doktorkou, tak zkus přejít jinam.
Mě třeba návštěva u gynekologa taky není dvakrát příjemná, ale prostě nad tím moc nepřemýšlím, pro ně není pohled na roztažené nohy nic nového a myslím že už jim to taky kolikrát leze krkem...

Pro mě je to doktor jako každej jinej, tohle nějak neřeším. Nechodím tam třikrát ráda, ale to je spíš proto, že mám trošku trauma kdysi mi bývalá doktorka, když jsem měla problém, dost nešetrně provedla vyšetření, že mě to ještě několik hodin poté bolelo. Pochopitelně jsem ji okamžitě změnila, ale i tak u mě vždycky před prohlídkou nastoupí ten nepříjemnej strach z bolesti, která se naštěstí už neopakovala....

Cituji Morgan le Fay: pro ně není pohled na roztažené nohy nic nového a myslím že už jim to taky kolikrát leze krkem...

asi tak mám gynekologa chlapa staršího, ale ti co mohou srovnávat, kdo měl ženskou a chlapa, vždy byl lepší chlap jsou prý citlivější a snaží se to vyřídit co nejrychleji, taky mi to není příjemné, ale jednou za rok se to dá zvládnout, zatnout zuby a hotovo

Cituji Morgan le Fay: No existuje teorie že doktoři si vybírají specializaci podle toho jací vlastně jsou, takže psychiatr je trochu psycho, gynekolog trochu úchyl, apod, ale samozřejmě je třeba brát to trochu s rezervou

Doktor si vybírá specializaci na menších městech třeba i podle toho, která je zrovna volná nebo potřeba.
Navíc gynekologie nejsou jen preventivní prohlídky, že.. ale třeba i operace, další specializace na různé choroby jako inkontinence apod.
Já všechny lékaře obdivuji, je to zodpovědnost, celoživotní vzdělávání... a gynekolog pro mě neni výjimkou.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gynekologové nejsou úchylové nebo nechutňáci, prostě berou celé tělo jako pár součástek. Po těch letech se na člověka začneš dívat jako na motor, oni řeší problém a dělají prevenci. Nejsou tu od toho, aby lidi trápili, ale pomáhali jim. Jasně, ne vždy je to příjemné, ale nedá se svítit. Jednou za rok na preventivní prohlídku se to vydržet dá Já mám ženskou, páč si moc neumím představit, že rozhodím nohy před cizím chlapem (a tonormálně nějak extra stydlivá nejsem), i když je mi jasné, že když denně vidí 20 pipin, zrovna ta moje ho nebude zajímat víc nebo míň než jiné Začala bych u tebe určitě výměnou doktora - zeptej se kamarádek, zapátrej na netu a přihlaš se jinam, v tvém případě koukej po ženské. Moc nad tím nepřemýšlej, povinnost to sice není, ale na prevenci by se chodit mělo, jde přeci jen o tvé zdraví.

Cituji Lotta: Já mám ženskou, páč si moc neumím představit, že rozhodím nohy před cizím chlapem

já myslím, že už v tom takový rozdíl nebude

arrow
profile_image
Morgan le Fay
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lotta: Gynekologové nejsou úchylové nebo nechutňáci

Však proto jsem taky psala že je třeba brát tu teorii s rezervou...

Já mám gynekologa - chlapa a cítím se lépe, než když jsem měla ženu. Nekouká se na mě jako na pitomce, když po něm chci dětské zrcadlo, naopak sám říká, ať se připomínám apod. Je ohleduplnější. Ale strach mám také, protože si to pokaždé neskutečně vytrpím, po prohlídce mě to bolí celý den. Takže pro mě je to psychicky náročné z tohodle hlediska. Samozřejmě mi není příjemné roztáhnout nohy na cizího chlapa, ale tyhle myšlenky potlačuju. Kdybych si to vždycky tak příšerně nevytrpěla, tak mi to nevadí.

Reaguji na Erinka: to bude tím strachem, vím že se to lehce říká, ale musíš být uvolněná, aby to šlo snadněji provést, člověk když se bojí tak je staženej tak nějak všude a pak je to trochu násilnější, co to je to dětské zrcadlo? to je nějaké "spešl"?

Reaguji na Veru.Praha:
Nejde mi to se uvolnit. Zkoušela jsem to, ale bohužel. Když jsem tam začla chodit, tak jsem bývala uvolněná, ale tou bolestí se to zhoršuje, takže časem už jsem se uvolnit nedokázala. Dětské zrcadlo je menší než klasické. Zrcadla se dělají v několika velikostech a doktoři většinou používají nějakou průměrnou. Ten můj má ale i menší a sám mi jednou řekl, ať se vždycky připomenu. Mě to ale bolí i s tím menším, vlastně pak i prohmatávání prstem. Ono je to také tím, že jsem dole moc úzká. To mi doktor sám potvrdil, že jsem užší než jiné slečny.

arrow
profile_image
tabletka
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Monus: Jako bych to psala já. Až na to, že já se k zubaři chystám 5 let...

Nevím, proč by měl být gynekolog muž úchyl. To mě nikdy nenapadlo. Znám gynekoložku lesbičku, je teda taky úchyl? Já chodím ke gynekologovi, který má sestřičku svoji manželku. Nesmíš si to tak brát. Oni to tak neberou. Je to jejich práce.

Reaguji na Erinka: myslíš ten stěr? je pravda, že to mi také není úplně nejpříjemnější, po tom trochu celý den jakoby "špiním"

 

Váš příspěvek

Strach z Gynekologa

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené