Nikde nemůžu nic najít o stylu Provance,chtěla bych si tak zařídit nový byt,ale chybí mi inspirace,časopisy,doplňky... Něco jako http://www.mamaisoninteriors.cz/ ,ale to je zas moc drahý (myslím nábytek drahý,doplňky ok)... tak hledám další... pořád nevím jakou barvu podlahy k bílému nábytku,jak vymalovat... vím,že má Provance barvu levandule nebo modrou a bílou,tak chci právě omrknout co nejvíc UŽ ZAŘÍZENÝCH interiérů... Nebo jestli máte někdo takto zařízené bydlení,tak prosím o foto

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tohle je i moje parketa, doporučuji časopis Schaefer.

denisatenisák
díky,ale ten právě zkrachoval,ne? už není na netu... jinak ho znám,ale katalog bohužel nemám.

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jestli zkrachoval nevim, když jsem u nich něco koupila, tak mi pak pravidelně chodil do schránky, tak jsem myslela, že když už jsem dlouho nic nekoupila, tak přestali posílat, nicméně mam jich doma zásobu a občas zalistuju pro inspiraci.

arrow
profile_image
zuz78
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tady je obsáhlá diskuze včetně fotek
http://forum.living.cz/viewtopic.php?f=34&t=220789 9&p=2692870&hilit=provance#p2692870
Sice je nazvaná selský interiér, ale určitě tam najdeš co by se Ti líbilo...

arrow
Neprodává v Bazaru

tenhle styl se mi taky strašně líbí,zrovna budeme rekonstruovat celej barák a taky bych to brala.Mamaison je strašně drahý,jenže ono jde o to,že takovýho stylu dosáhneš jen nábytkem z masivu a ten je prostě dražší.Odebírám už několik let časopisy o bydlení a tam je občas pár ukázek.Hodně tam renovujou starší nábytek nebo natíraj(patinou) novej z masivu.Patinujou to buď bílýma nebo béžovýma odstínama.Zkus omrknout nějaký bazary nábytku.Já bydlím v malým městě,ale v nějakým větším by mohla být nabídka v tomhle stylu rozsáhlejší.Já se teď zamilovala do bílýho nábytku Jitona

arrow
Neprodává v Bazaru

Provance*

arrow
profile_image
estrellita
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky to je nádhera!

jůůůů,všem moc děkujůůůů třeba jsem vůbec nevěděla o Jitoně,teda pamatuju si jako malá,že měla babička kuchyň,ale že ještě existuje a má tak hezký nábytek... spíš se mi líbí úplně všechno bílý,nábytek,zdi,doplňky...ale asi nějakou barvičkou vymalovat by chtělo,tak chci okouknout co nejvíc interérů a nějakou si na první pohled zamilovat,právě nechci stát u stojanu s tisícem barvama a vybírat celý den ale chci to vidět už s tím bílým nábytek. taky se mi líbí ty bílý sokly u podlahy,ale to si bohužel nedám,jen lišty,takže asi největší oříšek bude podlaha,určo chci lino,ale nevím jestli jako prkna antik dřevo,bílý dub....nebo tam kde mají i bílou podlahu,myslíte že je to lino?to je asi blbý,ne? terracotu dlažbu nechci.. jojo,jinak v časákách je toho málo

arrow
profile_image
Innes
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že v minulém čísle Ženy a život byl rozhovor s majitelkou Ma Maison a ta právě říkala, že se jí tento styl moc líbil, ale u nás nic nebylo, tak si docela vyhrála s nábytkem z Ikea. Jinak doporučovala pro inspiraci knížku od Rachel Ashell.

arrow
Neprodává v Bazaru

nikita13
Jitona je super,mrkni na obývák Cava v bílý barvě a maj tam fotogalerii,kde jsou zan tím nábytkem stěny vymalovaný kávově hnědou a pak takovou pastelově zelinkavou a vypadá to fakt dobře.Jestli při rekonstrukci zbydou peníze na tenhle nábytek tak do něho jdu.Jinak podlahu k tomu chci tmavší hnědou,něco jako zlatej dub nebo tak.Ty bílý podlahy to jsou většinou prkna natřený patinovaně na bílou,jenže to asi moc praktický do baráku se psem nebude,to bych se asi zbláznila,ale vypadá to dobře.

Na Jitonu koukám jako blázen,nádhera obývák fakt super,přesně takovou mám představu. a právě koukám,že je bílý sokl (vyšší lišta) u tmavší podlahy,jsem si myslela,že má být sokl vždycky v barvě podlahy a nemusí a tím,že je sokl i nahoře,tak to vypadá fakt super i ty barvy hezký,hodí se,ale takový neveselý...spíš bych šla do tý "provance modrý" nebo růžový... Bílý prkna taky nechci,určo lino,ale to je dilema ta barva,jestli do bílá - bílý dub nebo takovou na obrázkách Jitony... se fakt nerozhodnu

arrow
profile_image
pooh
od 24. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Miluju Provance a vůbec country styl bydlení obecně!

arrow
profile_image
pooh
od 24. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ještě něco

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Styl bydlení - Provance

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené