Cituji dipendenza: No já když jsem to nařčení četla, tak jsem si říkala, že intelekt naší populace klesá závratnou rychlostí, jinak to není možný

Také mě to napadlo.

Cituji Monus: A bude mít provize podle toho kolik kliků bude na stránky Tesca

A provizi z každého prodaného kusu.
Pokukovala jsem po nich už delší dobu, tak je teď vyzkouším Děkuji za tip.

Reaguji na dipendenza: přesně tak nemyslím si že se jedná o reklamu. Ale jinak nevím jestli to bude tak zdravé jak se píše. Ale tesco mám kousek tak alespoň ochutnám.

52

Reaguji na Lunita:
Bagetky jsem vyzkoušela (oba druhy) a velká spokojenost! S Tesco pečivem jinak moc spokojená nejsem, ale bagetky se opravdu povedly!
Ovšem ta reklama mě opravdu pobavila

Holky, tak jsem teď ulovila dvě bagetky Active (Lady neměli ) a jsou moc dobré, i když dosti tuhé - ale to bude asi skladováním v daném obchodě.

Reaguji na dipendenza:
já si je kupuji ráno a jsou krásně křupavé a dobré. jednou jsem si je koupila odpoledne a jak říkáš ty, trochu tužší.

Na základě této diskuze jsem dnes zakoupila obě bagetky a reklama nereklama ... obě jsou moc dobré. Takže děkuju za tip

96

asi nebudu úplně přesně k tématu, ale jak jsem to přečetla, vzpomněla jsem si na tesco a jdou na mě mrákoty. reklama nereklama, bagetky nebagetky, v tescu ani jiných obchodech, kde mi pečivo nedává do ruky prodavačka, si nekoupím už nikdy nic.

v tescu speciálně. zákazníci tesca jsou totiž prasata. poté co jsem, měla možnost vidět, jak se chovají k pečivu v regálech, bych ho nejedla asi ani za dob hladomoru.

pokud máte chuť na bagetky, do kterých někdo postavil košík s nákupem, kabelku, hrabal se v nich rukama ve kterých držel posmrkaný kapesník (jakože přímo tím kapesníkem), kýchal do nich atd. /to vše na vlastní oči viděno v tescu/ směle do nich. já je teda radši neochutnám.

nevím, jestli do tesca chodí nějaká zvláštní jednotka individuí, ale jinde jsem zatím takové otřesné zkušenosti neměla.

nedělám si iluze, že by se při pultovém prodeji všechno dělo přísně hygienicky, ale aspoň mi tam nikdo neolepuje pečivo posmrkanci a nedává mi do něho kabelku, která předtím ležela na podlaze, brr.

Tak to by mně zajímalo jak do toho těsta ty zázračné vitamíny dostávají a ještě víc jestli tam vůbec jsou. Napíšou, že je tam kopa vitamínů a nakonec se zjistí, že je to zase jen chemie. Raději si koupím pečivo od pekařské firmy, na kterou jsem zvyklá, než abych dala na to co píšou na sáčku z Tesca.

slečna to jistě nemyslela jako reklamu, spíše chtěla poradit. ovšem co mě udivuje, jak se lidé nechají snadno napálit na slova zdraví prospěšný, vitamíny, dyť vůbec neuvedla, co to pečivo obsahuje, pouze jsou vypíchnuty nějaké prvky, které údajně tělu prospívají a kdo ví, jestli tam vůbec jsou. navíc, jestli se vyrábí jako ostatní pečivo v Tesku, tak opravdu zdravé nejsou. dyť je to polotovar, který jen strčí do pece rozpéct. to si upečte doma nebo zajděte do pekařství, to je pečivo.

Cituji Luci222: jestli se vyrábí jako ostatní pečivo v Tesku, tak opravdu zdravé nejsou. dyť je to polotovar, který jen strčí do pece rozpéct. to si upečte doma nebo zajděte do pekařství, to je pečivo.

Chceš tedy tvrdit, že pečivo co je nabízené v Tescu je vždy polotovar? Rohlíky, chleba, housky, ... Co se člověk nedozví

V Tescu opravdu prodávají tyto dopečené bagetky a je to polotovar který tam dopékají, dělá to spousta řětězců, snad jen ty obyč rohlíky jsou nedopékané a obyč chleba, ty co se tvářé zdravě tak je polotovar.
Tyhle bagetky mě nechutnají mám raději když už musím , tak venkovskou bulku, ale to opravdu jenom ojediněle.

Reaguji na Monus:
byla jsem v tesku na brigádě a vím, že většina věcí je tam v mražáku a jenom to hodí do pece. a nedělám si iluze, že tyto bagetky dělají ručně.

41

Dělala jsem chvíli v Tescu v pekárně, skoro vše je mražené (donuty, kapsy, některé bulky, loupáky...) , co si vybavuju tak pečivo, které jsme pekli bylo- bulka se sýrem, rohlík se slaninou, chleby a nějaké ty bulky.

ano je to pravda..a co vím,tak to takhle dělá většina řetězců..a vím, že vlastní pekárnu má akorát Globus...a ti si to tam všechno pečou sami...neberte to jako reklamu
ale i kdžy má tesco polotovary tak mi to stejně chutná a bagetky vyzkuším...

 

Váš příspěvek k tématu

Tesco bagetky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené

Omlazení.cz na Facebooku