arrow
profile_image
Annie144
od 8. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky, posunula jsem si menstruaci antikoncepcí a za pár dní se mi dostavilo krvácení , jak kdybych to dostala. Trvá to už 5 dní, je to normální?

arrow
profile_image
Pajuška
od 26. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Annie144: Tohle by se stát nemělo. Dělám to takhle dost často, beru vlastně prášky vkuse a menstruaci mám jednou za tři měsíce. Nikdy se mi však nestalo, že bych to dostala jindy,než jsem měla. Rozhodně bych zašla k doktorovi.

arrow
profile_image
Annie144
od 8. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pajuška: v letáku na antikoncepci to je napsaný, že se může dostavit krvácení nebo špinění, na gyndě jsem už byla a říkala že je to normální,a že to může být tím, že mi antikoncepce přestala sedět, tak kdyby se to stalo ještě jednou, tak by mi musela napsat jinou

arrow
profile_image
Annie144
od 8. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na MarketSt: ne, žádné problémy jsem neměla. Tak místo toho abych ji neměla, tak sem ji za trest měla o pár týdnů déle
Dnes by se mi měla podle pauzy dostat už ta "pravá " menstruace, tak doufám že o víkendu budu bez krvácení !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené