arrow
profile_image
partys
od 8. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

dnes jsem byla u dotkora a předepsal mi Metypred zjistila jsem, že se jedná o kortikoidy z čehož nejsem vůbec nadšená po přečtení přibálového letáčku.
Chtěla jsem se zaptat jestli nemáte některá zkušenosti?
Nejvíc se obávám toho, že přiberu. Zrovna když jsem na sobě začla makat před létem... Tak nevím jestli do toho jít nebo ne... Mám strach

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Užívám kortikoidy a žadné přibraní sem po nich nespozorovala. Ale spíš dlouho dobé užívaní není dobré mě už cca po měsici nepomahají tak domazávm nivea krémem.

arrow
profile_image
partys
od 8. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha, tak ty máš asi mastičku?
Já jsem dostala prášky to asi bude horši na to přibrání ?

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na partys: Ano mám lokální mastičku tyjo ale snad by to nemělo dělat takovou neplechu určitě bych se poradila s kožní jak a co.

arrow
profile_image
partys
od 8. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rockabillová: Jo děkuji ale já to mám předepsaný od revmatologa a né od kožní...

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

brala jsem kortikoidy (prednison) ...celkově jsem přibrala po třech měsících užívání tak 15 kilo, tak tři jsem shodila bez nějakého úsilí po vysazení, zbytek už zůstal, mě osobně to nijak nevadilo, byla jsem předtím ze zdravotních důvod trochu pohublá, takže pro mě to bylo spíš pozitivum...měla jsem ale po celou dobu užívání obrovskou chuť k jídlu...když jsem hodinu nejedla, kručelo mi v břiše a to si fakt nevymýšlím, moje známá, co je brala taky má zkušenost skoro stejnou...

další vedlejší účinek u kortikoidů je otok tváří, to se u mě taky projevilo, vypadala jsem trochu jako křeček , ale toho se neboj, samo to opadne, až je přestaneš užívat...

a třetí vedlejší účinek byly takové malinké pupínky na čele, něco jako potničky, taky zmizely po vysazení...

všechny tři problémy jsou docela časté, podle toho co mi vykládala doktorka

arrow
profile_image
ifankka
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Brala jsem Prednison, za 3 měsíce vysokých dávek jsem nabrala 17kg, byla oteklá v obličeji, nemohla spát, padaly mi vlasy. Kortikoidy jsou hrozný, ale pomohli mi, takže těch měsíců, kdy jsem doma brečela, nelituju.
A zhubla jsem nakonec ještě víc

A bacha na vlčí hlad, po Prednisonu člověk pořád jí a má hrozný hlad/chutě.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem brala Prednison, měla jsem obrnu lícního nervu. Přibrala jsem a bohužel už jsem to neshodila, ale nejsem moc disciplinovaná. Rozhodně nelituju, že jsem ho brala, protože jsem s ochrnutou tváří vypadala jako zrůda.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje mamina bere, na váze přibrala a hodně otekla ve tvářích.

arrow
profile_image
partys
od 8. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

samá pozitivní zjištění.... chce se mi brečet

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na partys: Holt je to steroid. A fakt způsobuje děsnou žravku. Moje extchýně po něm taky přibrala, ale s vypětím sil to sundala.
Já jsem i přes kila navíc a negativní účinky vděčná, že nemám ochrnutý obličej, takže asi i záleží na tom, na co je předepsán.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem brala prednison také 3měsíce, ale skoro nic jsem nenabrala

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Rockabillová: Ano mám lokální mastičku tyjo ale snad by to nemělo dělat takovou neplechu určitě bych se poradila s kožní jak a co.

Tak jasně, že po mastičce nepřibereš.
Jinak to je známá věc, že se po kortikoidech přibírá. A z diskuze bohužel nepoznáš, jestli zrovna ty přibereš nebo ne. Ale spíš jo. Brácha bere prednison a nepřibral, ale doktor z toho byl docela na větvi, protože se s tím prý setkává minimálně, že by někdo po kortikoidech nepřibral a nebylo to poznat (oteklé tváře, atd.). Taky samozřejmě záleží na dávce.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak kamarádka taky brala na revma a přibrala děsně. Hlavně zadek, stehna. Asi je to dáno i tím kam geneticky dobře ukládáš. Bohužel jí to zůstalo.

arrow
profile_image
IvanaP.
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Místo kortikoidů doporučuji čistě přírodní doplňky stravy, které nemají vedlejší účinky a pomáhají. Jsou od české firmy,která má již 13.rokem neuvěřitelné výsledky. Pokud budete mít zájem o více informací, napište do zpráv, poradím Vám a vysvětlím,jak fungují.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené