Soutěže

Nyní probíhají dvě soutěže
arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,

chci se poptat těch, kteří objednávaly středoevropské vlásky na evropskevlasy.cz. Objednáváme s kamarádkama cca 2 roky, vlásky byly vždy skvělé, naprosto jemné, nemusely se ani moc žehlit, nijak se o ně starat a vydržely dlouho. Nyní se nám dvakrát po sobě stalo, že přišly za tutéž cenu vlasy naprosto šílené, zacuchané a to byly ještě nepoužité. Vrátily nám teda penízky a bylo řečeno, že došlo ke změně dodavatele. Kvalita o 100% horří, cena stejná a na stránkách žádné upozornění. Objednával jste nyní někdo v blízké době a jak to dopadlo? Nevím, zda to ještě pokoušet a zkusit objednat, nebo hledat nové stránky. Děkuju

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já tam na doporučení koupila středoevropské vlasy před pár měsíci, prý míval pramen vždy k 1 gramu, ale došly mi vlasy v nic moc kvalitě a pramínky hrozně tenké, do jednoho gramu tedy měly hooodně daleko

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, vžy byly krásné i prsmínek stejně široký všude, škoda škoda, myslím, že tímto přijdou o hodně zákaznic

Bohužel kvalita se zhoršila a to o dost a nejenom u vlasů. V současnosti řeším špatnou várku keratinů objednané také z již zmíněné stránky. Majitel problém řeší, ale očekávám, že i tak dá od toho ruky pryč a řekne, že je to má vina. Je to škoda, že kvalita jde na těchto stránkách dolů. Vlasy jsem tam přestala nakupovat a teď ještě problém s keratinem.
Být tebou tak si vlasy objednám jinde...

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuju, jen stále čekám an vrácení peněz

Bohužel problém s vlasy je čím dál větší,moji tři dodavatelé od kterých beru několik let se také pohoršili :/ hold poptávka je čím dál větší,ale nabídka menší,navíc vlasy nerostou na poli

arrow
profile_image
Saraa
od 11. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si u nich koupila vlasy v týdnu délku 55cm. Vypadají krásně, i po umytí jen šamponem, žádnej balzám, maska nic... Uvidím po delším čase, ale byla jsem si je vybrat osobně a osahat si je.

Cituji Carolinee: Děkuju, jen stále čekám an vrácení peněz

Aby ses dočkala, já totiž již od té doby co jsem zde psala, tak čekám na vyjádření pana majitele ohledně keratinu.

Vehen nám nejspíš skončí , celá jejich firma je na stole kriminálce za daňové úniky

arrow
profile_image
Saraa
od 11. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vlasy už bych si tam zřejmě nekoupila. Zas tak užasný nejsou. Takovou kvalitu co nabízí jsem měla i za polovinu ceny jinde. Navíc odbarvované mají potažené silikonem,aby to dobře vypadalo. Dnes mi to říkala majitelka vehenu, když jsem jí volala že jsem si představovala úžasnější vlasy za osm litrů.....A o tom že by mi je vyměnila nebo vrátila peníze tak o tom neřekla ani slovo. Prej si mám na ně dávat na noc olej a prej co čekám o odbarvených vlasů. Jako nejhorší rozhodně nejsou, ale za ty prachy nestojí. Zkuste to raději jinde....

Cituji Danda28: Vehen nám nejspíš skončí , celá jejich firma je na stole kriminálce za daňové úniky

Odkud máš tuto informaci?

Cituji mishka999: Odkud máš tuto informaci?

Jejich zákazníky vyslíchají kvůli této záležitosti. Víc lidí mě to říkalo, že byly kvůli jejich únikům u výslechu... Takže to není pomluva, ale fakt.

arrow
profile_image
vlassy
od 7. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji všem za reklamu, špatná reklama - taky reklama.

arrow
profile_image
Anita01
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, neobjednávala jste si některá poslední dobou odsud vlasy? potřebuju koupit pár pramínků, ale popa podražila, tak jsem chtěla zkusit koupit tady, ale po tom, co tu píšete, mám trochu strach..

arrow
profile_image
Saraa
od 11. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anita01: mají ted akci + 5 pramínků zdarma. No asi to budeš muset zkusit. Taky by mě to zajímalo. Můžeš jít v září na veletrh, měli by tam být a koupit si je na místě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Změna kvality středoevropských vlasů na evropskevlasy.cz

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené