arrow
profile_image
linda-kol
od 5. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím o radu. Použila jsem kortikoid a ráno se probudila a mám v místě kde jsem nanášela úplné bílé fleky jako kdyby mi to vzalo můj pigment z kůže. Jsem spíše tmavší typ a tohle je pro mě docela šok, protože najednou mám po těle takhle bílé skrvny. S aplikací kortikoidu jsem přestala. Zmizí časem ty bílé fleky? Hrozně se za ně stydím, mám je po nohou a břiše. Děkuji

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zmizí, neboj... Jednou jsem si kortikoidovou mastí v nevědomosti natřela vyrážku kolem pusy a když jsem se ráno vzbudila, tak jsem měla kolem pusy všude úplně bílou kůži, postupně se barva vracela, jen to trvalo nějaký ten den no

arrow
profile_image
linda-kol
od 5. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Johanita: děkuji, to mě uklidnilo.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Tohle se jednou stalo mému muži, když měl ekzém na rukách, taky tam pak měl světlejší fleky... A brzo to zmizelo.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na linda-kol: No, přiznám se...trvalo to skoro tři týdny, než se mi vrátila barva, ale hlavní je, že vrátila taky jsem se bála... buď chvilku trpělivá, bude to v pohodě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na linda-kol: Ahoj, nepoužívej kortikoidy! Ty fleky ti sice zmizí, ale už ti nezabere žádná mast, která ti kortikoidy neobsahuje. Je to svinstvo. Vlastní zkušenost

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené