arrow
profile_image
Rinnushka
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám problém s kterým si opravdu nevím rady. Před půl rokem mi lékařka změnila antikoncepci, protože byla moc silná a tak mi předepsala slabší. Asi před měsícem se mi objevilo akné hlavně na čele a to dost a začaly mi praskat koutky. Stravovaní, ani nic jiného jsem nezměnila ani nejsem ve stresu ,vše je při starém. Napadlo mě, jestli by to nemohla být teď na jaře nějaká alergie ,nebo jestli to je z té nové antikoncepce. Vždy jsem měla hezkou pleť, sem tam nějaký ten pupínek ale ne tohle. Tak mi prosím napište ,co byste na mém místě dělali. Předem děkuji za odpovědi

Myslím, že to může být tou antikoncepcí, každá má jiné složení, hormonální změny vesměs vyvolávají akné. Nejspíš ti ta antikoncepce nesedla, jak by měla.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nejpíš ti chybí vitamíny...zkus si koupit B komplex, zinek a železo

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nebo si měla antikoncepci s kosmetickým účinkem a nyní máš bez toho účinku. Taky jsem to tak měla. Proto jsem se vrátila k té první.

arrow
profile_image
Rinnushka
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pajia: Ano, měla jsem předtím Chloe ta má účinky na pleť a teď mi právě předepsala bez toho účinku. Akorát mě zaráží, že už ji beru půl roku a problémy s pletí se mi objevily právě až před měsícem.

To mně osobně připomíná neústupný zánět dásní, který mi zmizel a už se nikdy nevrátil po vysazení antikoncepce. HA může mít všelijaké vzdálené vlivy oslabující imunitu, co se projeví bezdůvodně a náhle klidně až po letech braní.

arrow
profile_image
Camilla
od 9. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já před 2lety přešla z Mercilonu na Stodette někdy v září a na začátku března dalšího roku jsem se taky celá osypala....ale vzhledem k tomu, že jsem chtěla zůstat u té s nejméně hormony a bez účinku na pleť (abych pak nebyla extremne prekvapena po uplnem vysazeni xD), tak jsem si jí nechala...trvalo to necelý rok, než se tělo dalo dohromady....ale teď je to relativně OK

arrow
profile_image
belac
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nejspíš je to tou antikoncepcí, při změně prášků se někdy toto stává...

arrow
profile_image
mládě-01
od 3. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Stalo se mi totéž aniž bych měnila antikoncepci. Praskaly mi koutky a udělalo se mi aktné na bradě. Došla jsem si na kosmetiku, a slečna mi poradila, až si koupím B-komplex a že se mám podívat na zubní pastu, jestli neobsahuje moc fluoru. Že to citlivějším pletím nesedne a způsobuje to tak dermatitidu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené