Dobrý den, mám takový problém. Během braní antikoncepce se asi tak v polovině dostavila menstruace. Nejdířve mírné špinění, poté silná menstruace, která trvá už asi týden, možná i o něco déle (normálně ji mám asi 4 dny). Navíc mám poslední tři dny nafouklý podbřišek a bolesti, které normálně při menstruaci nemívám. Menstruace navíc neslábne, naopak sílí nebo je stále stejná. Dnes jsem vzala poslední prášek, takže se obávám, že ještě přijde klasická menstruace. Bojím se, co se děje. Prášky beru jak mám, max. o tři hodiny občas. Prosím, nemáte některá podobnou zkušenost?

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A proč nejdeš na gyndu?

Reaguji na VerSip: Bohužel má dovolenou do příštího týdne, tak se snažím zjistit alespoň něco dříve než tam půjdu.

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na KaterinaHorka: určitě máte ve městě i jiného gynekologa.. Navíc píšeš že už máš přes týden silnou menstruaci a to úplně mimo cyklus, to bych začala řešit už na jejím začátku Tady Ti asi nikdo moc neporadí.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KaterinaHorka:
ahoj, a jak dlouho tu HA bereš? Protože jestli jsi na začátku, tak se to někdy stává, než si tělo zvykne

Reaguji na eileen11: Beru HA už skoro rok, zatím žádné komplikace nebyly.

arrow
profile_image
ayyy
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KaterinaHorka:
takové podobné téma, nevím jestli pomůže: http://www.omlazeni.cz/krvaceni-mimo-menstruacni-5 4-8250-0.html

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KaterinaHorka:
hmm, tak to je docela zvláštní, tak asi fakt šup na gyndu no

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ano, teď přijde krvácení ze spádu hormonů když teď bude v práčcích pauza -
a co bereš, jestli nějakou nízkohormonální tak se tohle právě klidně i po roku stává a jediná možnost je přejít na vyšší dávku hormonů v HA nebo se na HA vyprdnout

arrow
profile_image
rusalka1
od 22. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

utekaj prosim Ta na gyndu a nerieš to tu tu Ťa nikto nevyšetri može to byť z toho ako písala slečna vyšie,že Ti je tá dávka hormonov nízka no to skor býva na začiatku užívania HA, ale kludne ak si v predošlom cykle mala chybu v užívaní zabudla si užiť tabletku alebo tak tak kludne i mimodeložní tehotenství a kopec ďalších veci, prasklá cysta,endometrioza, prasklá cievka a neviem čo ešte, ale rozhodne tam choď pre vlastný pokoj, može to byt len niaka blbosť ale istota je istota... a ked už tak dlho krvácaš asi by sa Ti zišlo doplniť želozo aby si nebola anemická

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené