Ahojky jsem polovině brání antikoncepce a včera jsem odpoledne trochu krvácela, dnes už přímo nekrvácím ale mám dosti velké špinění. Jsem z toho docela rozhozená, za 8 let co beru antikoncepci se mi to ještě niky nestalo. Stalo se Vám to některé??Neznačí to něco váženého?? Někde jsem četla že se hormony můžou rozhodit stresem, hladověním nebo nespaním. V sobotu jsme byli pařit a je fakt že jsem toho moc nenaspala ale nebyla jsem poprvé a ještě nikdy se mi to nestalo.

Alca

Ahojky antibiotika nemám a pilulky beru poctivě. Mám antikoncepci Yadine, myslím že je nízkohormonální ale beru ji už 2 roky a zatím v pohodě.Jsem takovej posera na sebe a hned si představuju ty nejhorší věci

arrow
Neprodává v Bazaru

já se s tím potýkám docela často narušit ti to může:

stres, dieta, zapomenutí prášků, antibiotika, změna času, málo spánku, různé přechody teplot venku atd

doktorka mi vždy dala nějaké prášky na zastavení a bylo to OK

arrow
profile_image
Lorien
od 26. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lucinqqa
mě toto dělá furt, teď jsem to měla např.: 4 měsíce v kuse... zítra jdu k ženskému zjistit jestli nemám cystu nebo tak.. měnila jsem už 2krát antikoncepci, ale pokaždé po nějaké době mi to dělalo....

[b]Agy
Lorien[/b]

jejda vážně?? Mě se to právě stalo poprvé v životě a byla jsem hned z toho vyplašená. Tak myslíte že si mám zavolat na gyndu?
Teda to tě lituju neumím si předtavit že bych menstruovala 4 měsíce. Po 5 dnech sem už otrávená.

Lucinqqa
mě se to stalo minulý měsíc - taky poprvý po 5letech braní antikoncepce. Měla jsem dost velkej stres a do toho poměrně dost kouřila... tak jsem tak nějak vydedukovala, že je to z toho. Min týden jsem to po dobrání prášků dostala, i když hodně slabě a dneska začínám brát další platíčko a špinění žádný. Fakt to asi může způsobovat stres, byla bych klidná, uvidíš jestli přestaneš špinit po menstruaci, kdyby ne tak bych se asi stavila na gyndě

arrow
Neprodává v Bazaru

Lucinqqa
zavolej na gyndu a uvidíš že to bude OK. hlavně žádnej stres nebo to bude ještě horší a pak dej vědět jak jsi dopadla

arrow
profile_image
Edit
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já jsem měla to samé. Dnes jsem byla na gynekologiiia vše je u mě v pořádku.
U každí HAK špiním, tak můj lékař mi řekl, že už mi antikoncepce nesedí...........také ji užívám už dlouho.

Tak za týden ji vysazuji, protože nato nemám už nervy a máme jet k moři no a k tomu léto.

Lucinqqa ...........možná to chce, jen změnu pilulek

Sheila

ahojky no je to možný, je fakt že já normálně nekouřím ale v sobotu jsem se zpila jak doga a vyhulila asi krabičku a půl cigaret. Fůj ještě ted mi je zle a nemůžu mluvit a hlavně jsem se vůbec nevyspala

arrow
profile_image
Lorien
od 26. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lucinqqa
tak asi to bude z té tvé soboty..to tak dělalo kámošce ze třídy co si pamatuju jinak i když zapomeneš vzít prášek, tak ti to může udělat tak...

Cituji Edit: U každí HAK špiním, tak můj lékař mi řekl, že už mi antikoncepce nesedí...........také ji užívám už dlouho.

jo to mi bylo taky řečeno......

Agy

tak jsem na gyndu volala už asi po třetí a neberou to. Tam se vždycky dovolat je o nervy. Bud to tam neberou nebo je obsazeno. Až se dovolám dám vědět.

arrow
profile_image
Lorien
od 26. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lucinqqa: jejda vážně? Mě se to právě stalo poprvé v životě a byla jsem hned z toho vyplašená. Tak myslíte že si mám zavolat na gyndu?
Teda to tě lituju neumím si předtavit že bych menstruovala 4 měsíce. Po 5 dnech sem už otrávená.

no ani nemluv, už mám nervy jak..... chudák přítel no

Lorien

asi možná jo ale takovouhle sobotu jsem měla už několikrát a nikdy se mi to nestalo. Možná už jsem moc stará na takový soboty

Tak jsem se dovolala a říkala mi že se to může stát když beru tabletky pokaždý v jiný čas a ne přesně. I když teda já jsem je nebrala přesně ve stejnou hodinu nikdy a nebo se to může objevit jak jste psali stresem či větší zátěží. Doporučila mi si koupit v lékarně Askurtin (snad jsem ji dobře rozuměla ), je to vitamín C s něčím a mám ho brát 3x denně jednu tabletu (pokud budu jenom špinit) a nebo 3x denně dvě tablety (pokud budu krvácet)

arrow
profile_image
Lorien
od 26. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

asi myslíš ascorutin ........já mám na to zastavení Noethisteron..je to na předpis a do dvou dnů mám klid.... v pátek jsem ho dostala a v neděli už nic... tak jsem to přestala brát, doufám že to zase nezačně..ale měla jsem ho už kdysi a vždy pomohl

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené