Pět triků v líčení, které by měla znát každá žena

Kosmetických tipů a triků není nikdy dost. Možná už některé z následujících chytrých kosmetických vychytávek znáte a používáte - a pokud ne, jistě vám přijdou vhod.

Vyčarujte si husté řasy pomocí dětského pudru

Umělé nalepovací řasy jsou sice super, ale existuje jednodušší způsob, jak zvýraznit prořídlé a krátké řasy. Nejprve naneste na řasy jednu vrstvu řasenky a poté je poprašte dětským pudrem. Na pomoc při nanášení pudru si můžete vzít vatové tyčinky do uší. Zafixujte další vrstvou řasenky a váš nový look á la mrkací panna je na světě.

Získejte maximální efekt ze své řasenky

Určitě to znáte: koupíte si novou super řasenku a za pár dní je kartáček celý zanesený a řasenka se s ním špatně nanáší. Někdy jsou ty nejjednodušší věci tím nejlepším řešením - prostě kartáček pořádně umyjte v horké vodě. Poté kartáček utřete do sucha, vraťte zpátky do řasenky a můžete se těšit ze stejného efektu, který by vám poskytla zbrusu nová řasenka.

Vytvořte si dokonale natočené řasy

Kleštičky na řasy jsou skvělý vynález, věděly jste však, že ho můžete ještě vylepšit? Stejný trik, který platí na vlasy natáčené horkou kulmou, funguje i na vaše řasy. K dokonalejšímu a hlavně déletrvajícímu natočení řas výrazně pomůže, když těsně před tím, než si řasy natočíte kleštičkami na řasy, zahřejete kleštičky pomocí fénu.

Prodlužte trvanlivost rtěnky na rtech

Drogerie jsou sice plné dlouhotrvajících rtěnek, ale s naším následujícím trikem vám prakticky každá rtěnka vydrží výrazně déle. Jednoduše si namalujte rty vaší oblíbenou rtěnku, přitlačte jemný tenký papírový ubrousek na namalované rty a přes ubrousek jemně poklepejte štětcem, na který jste nanesly vrstvu pudru. Poté naneste ještě jednu vrstvu rtěnky.

Dodejte vašim očím nový rozměr 

Ke zvýraznění očí a podtrhnutí svůdného pohledu většina z nás spoléhá na černou oční linku. Je sice pravda, že černá barva dokáže zvýraznit váš pohled, ale ve skutečnosti oči opticky zmenší. Pokud byste ráda své oči zvětšila, zapomeňte na černou linku a zkuste raději bílou. Bílá linka pod očima zvýrazní oční bělma a pomůže tak oči opticky zvětšit.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.

DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)NOVÉ
Nový Chanel No. 5: Parfémová událost roku 2016?

Nový Chanel No. 5: Parfémová událost roku 2016?

Kosmetika

Vydat novou verzi parfému, který je ikonou už bezmála sto let, to není jen tak.