arrow
profile_image
DankaTu
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nemá prosím někdo tip na FUNGUJÍCÍ přípravek, který hojí záděry v okolí nehtů? Děkuji

arrow
profile_image
ajaks
od 19. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dcera na to taky trpí, trochu pomáhá mazat calciovoou mastí z lékárny. Ale musí se mazat pravidelně.

arrow
profile_image
Adluska
od 3. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V lékárně mají Kosmín, stojí kolem 50 korun. Já zkoušela jen ten na opary, ale kolem nehtů byl taky dobrý, vyhojil mi poměrně rychle rozdrbanou kůžičku do krve z úpravy pilníkem. Taky mají nějaký speciální na nehty, tak třeba by mohl pomoct A hlavně vůbec to neštípá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě pomáhá zázračný růžový kelímek z Oriflamu. Mažu s tím dětem záděrky nebo prasklá ouška a hojí se to rychle.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě se tedy osvědčilo si kápnout na ruku trochu olivového oleje a rozmazat si ho po okolí nehtů, krásně se promastí a má to na ně dobrej účinek

arrow
profile_image
JanaK76
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pomáhá mi též kelímek od Oriflame,je to držák,první jsem si kupovala asi pře 15 lety a stále se prodává. A jinak jsem velmi spokojená s kosmetikou Moenia.Mají vše na citlicou pokožku a pro náročnou pleť a i krém na ruce je super.Já nikdy při úklidu nepoužívám rukavice a ten krém Moenia mi pomáhá. a v případě nouze sáhnu po kelímku oriflame
hezký den
Jana

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Saloos má takový mini balzámek na nehty,na záděry je skvělý. Ale jako u všeho je třeba pravidelná aplikace. Plus se mi ještě osvědčily krémy na ruce od Oriflame, které mají v názvu na ruce a nehty (mají asi 3 takové - nejnověji s kokosem, ten je straně fajn). Zázračný kelímek od Oriflame je dobrý, ale je to jen vylepšená vazelína s trochou včelího vosku- moc peněz za málo muziky...

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mám niekoľko tipov:

burt´s bees lemmon butter
avoplex olejček a exfoliating cuticle treatment od OPI
ružové vajíčko od Oriflame

všetky fungujú, dala som ich v poradí, ako fungujú na mne

Mě zcela nečekaně pomohl krém Arad s minerály z Mrtvého moře, který jsem koupila sice na suchou kůži na rukou, ale nakonec mi pomohl s obojím.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

77

Já na záděry používám buď Kosmín nebo od Saloosu.

arrow
profile_image
TerezaL
od 31. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, podle mě to je nedostatkem vitaminu B, dobrý jsou na to pivovarský kvasnice, které se prodávají pod názvem Pangamin.

arrow
profile_image
hatko mojeid
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já hodně kůžičku mažu. Sem tam se mi taky záděr udělá, když to přeženu s pilováním a tak, ale pomáhá hodně mazat - olejíčky, mastičky (růžové vajíčko z Oriflame, Lemony Flutter od Lush... A pak mám takovou olejovou tužku a mažu i v práci, když mám chvilku. Zabere to minutku a pomáhá to.

arrow
profile_image
mimi55
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

http://www.lekynainternetu.cz/p/calcium-pantotheni cum/
Používám tuhle mast, jak na záděry, drobná poranění i jen když mám hlavně v zimě suchou a popraskanou kůži na rukou. Střídám s http://www.lekynainternetu.cz/p/infadolan-mast-30- g/
Je to lepší a účinnější než všechny krémy.

Reaguji na DankaTu:
Kosmín z lékárny a pak mi hodně pomáhá kokosový olej od Saloos, to je podle mě zázrak na všechno ...používám ho na celé tělo, nehtovou kůžičku, i na nehty, když si odlakuju....na vlasy... a dá se s ním i vařit (to teda vyzkoušené ještě nemám

na nehtov lka

kokosov bio olej

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určite by som skúsila tu už viac krát spomínaný hojivý zázrak z oriflamu. Keď mám čas vždy si natriem kožtičku okolo nechtov na obidvoch rukách a mám oveľa menej záderov ako keď som ho nepoužívala. Tiež je dobré si často ruky krémovať. Pravidelne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené